İnternet Kullanımı Katlandı Destan Net Takdir Topladı

İnsanlar eve kapandı, İnternet trafiği kanlandı. İznik’te telefonsuz taahhütsüz internet hizmeti veren Destan Net, Koronavirüsün nedeni ile okullar tatil edilerek uzaktan eğitime geçilmesi ile birlikte internet kullanımının da katlandığını belirtti. Sürekli olarak kendini yenileyen ve sorunsuz hizmet verebilmek için çalışan Destan Net katlanan internet kullanıcılarına rağmen sorunsuz alt yapısı ile vatandaşlardan takdir topladı. Destan Net yetkilileri özellikle görüntülü görüşmelerin %90 arttığına dikkat çekerek, sosyal medya ve WhatsApp gibi mecralarda video paylaşımlarında özenli olmalarını belirterek olağan üstü bir duruma karşı tedbirlerimizi aldık ancak yinede hepimizin özenli ve dikkatli olması gerekli dediler.

İznik’in ekonomik interneti sloganı ile anında internet arızalarına müdahale eden Destan Net yüksek hızlarda da sorunsuz internet hizmetini İznik ve Çevre İlçelerde sunuyor.
Destan Net ;
Hızlı ve güvenilir internet; Kesintisiz güç kaynakları ile desteklediğimiz, Güçlü MetroNet altyapımız ile hızlı ve kesintisiz internet hizmeti sunuyoruz.

Telefon veya telefon kablosu yok; DestanNet tamamen kendi altyapısını kullanarak hizmet verir. Böylelikle telefon hizmeti almak zorunda kalmaz ve ek ücretler ödemezsiniz.

Taahhüt yok; Aldığınız hizmeti istediğiniz zaman sonlandırabilirsiniz ve hiçbir ek ücret veya ceza ödemezsiniz.

Limitsiz internet;Tüm tarifelerimiz limitsiz dir. Bir limite bağlı bağlantınız kesilmez veya ek ücret ödemezsiniz.

Sürpriz fatura yok;Vergi, kota aşımı veya başka şeyler bahane edilerek sürekli faturanıza ek ücretler yansıtılmaz. DestanNetten aldığınız hizmet limitsizdir.

Hızlı ve güvenilir servis; Kurulum ve arıza giderme işlemleri profesyonel personelimiz tarafından azami sürelerde yapılır.

Detaylı bilgi için DESTAN NET telefon: 0532 723 2799 - 0850 303 39 63     
 Haberin eklenme tarihi: 2020-03-18
Haberin bağlantısı: http://www.iznikrehber.com/haberler.php?kimlik=7231

Yazdırılan tarih: 27-10-2020 03:34:38
www.iznikrehber.com