İznik’in Kapı Fabrikası İzador İLK-EL Mobilya

İznik’te üretilen ve başta Ankara, Eskişehir, Kütahya, Balıkesir, Bilecik, Adapazarı, Düzce, Düzce, İzmit, İstanbul, Bursa, Yalova il ve ilçelerine olmak üzere daha bir çok bölgeye gönderilen kapılar, İzadoor adı ile İznik’i de tanıtmaya devam ediyor.

Bölgenin Kapı Fabrikası
İznik’te yarım asırı geçen süredir mobilya sektöründe hizmet veren İlk-El Mobilya, Mustafa Süne’nin kuruculuğunu yaptığı ve oğulları ile büyütülen İlk-El mobilya İznik’teki merkezi beş yıl önce fabrikaya dönüşmüştü. 12 kişilik konusunda deneyimli ve uzman olan personeli ile hizmet veren firma, hazır kapı yani Amerikan Kapı üretiminde kalitesi ile ünlenince talep patlaması yaşıdı. Firma sahipleri İsmail ve Hasan Süne “ üretimini yaptığımız kapılarımızda en kaliteli malzemeyi kullanıyoruz, yeri geliyor üretimde kullanmak için tırla gelen malzemeyi beğenmiyor geri yollayıp ve değiştiriyoruz. Lake, Boyalı, Mebran, özel plastik kaplama, özel üretim, özel tasarım ve kataloglarımızda ki çok geniş model çeşitlerimiz ile en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz” dediler.
İlk-El Mobilya firması İzadoor markası olarak sipraişlerin en yoğun olduğu dönemde ayda 1500 Amerikan Kapı sayısına kadar üretimi yaptığı, bunun yanında özel tasarım mutfak dolapları ve ev ürünleri üretimine de devam ediyor.Haberin eklenme tarihi: 2019-10-31
Haberin bağlantısı: http://www.iznikrehber.com/haberler.php?kimlik=7197

Yazdırılan tarih: 30-09-2020 01:30:05
www.iznikrehber.com