iznik rehber logo
  • 2017703iznik.jpg İznik | Altın Şehir, Din Dünyasına, Bilim Dünyasına Yön Veren Medeniyetler Başkenti
iznik rehber logo
İZNİKREHBER
YAZARLAR
recep-bozkurt.jpg

"28 Kasımlar ve Yüzbaşı Hasan Tahsin ..."
Recep Bozkurt Selda Meriç İsmail Özgören Serdar Aydın Hasan Küçükkoçum Hüseyin Fethi Balcı
HABER ARA

Yıllara Göre Görüntüle
İZNİK HAVA DURUMU
SİTE İSTATİSTİKLERİ
Şu an: .......... 5
Bugün: ......... 658
Dün: ............ 6511
Toplam: ....... 261149400
IP: ....... 54.144.55.253
TANITIMLAR
BİZİ TAKİP EDİN
HABERLER
Sponsor Alanı
haber ayrıntı üst

ŞEVKET KAZAN İSLAM BİRLİĞİ ÇAĞRISININI İZNİK’TEN YAPTI

Tarih: 06 Mayıs 2011

Eski Adalet Bakanı ve Saadet Partisi Bursa Milletvekili Şevket Kazan, İznik Belediye çay bahçesinde İzniklilere seslendi. Saadet Partisi İznik İlçe Başkanı Fikret Kara ve Yönetim Kurulu Üyelerinin Eşliğinde ilçe’de bulunan esnafı ziyaret etti. Milletvekili Adayı Şevket Kazan, daha sonra ilçe halkına seslenmek üzere Belediye Çay Bahçesine gitti. Şevket kazan konuşmasında dünya’da ki Müslümanların İslam Birliği çatısı altında toplanması gerektiğini belirtti.
 
İSLAM BİRLİĞİ KURULSUN

Şevket Kazan, 70 bin kişinin katili olarak gösterdiği Usame Bin Ladin'i öldüren ABD'nin, işgal ettiği ülkelerde 2 milyon Müslüman'ı öldürdüğünü ifade ederek, "Ladin'i terörist ilan eden ABD'nin kendisi terörist değil de nedir? Amerika destekli NATO kuruluyor, Yahudi destekli Avrupa Birliği kuruluyor da neden İslam Birliği kurulmuyor? Dünyanın dörtte birini oluşturan Müslümanların İslam Birliğine ihtiyacı vardır. Bütün Müslüman ülkelerine saldırı yapılması tehlikenin boyutunu göstermiyor mu? Bizim içimizden çıkarak AK Parti'yi kuranlar,”Avrupa Birliğine gireceğiz' diye feryat edeceklerine İslam Birliği'ni kursunlar" dedi.

İZNİKLİLERİN YOĞUN İLGİ GÖSTERDİĞİ BAYAN ADAYLAR ÇARSI-PAZAR DOLAŞTI

Saadet Partisi Bursa Milletvekili Adayları Handan Demirtaş, Kadriye Sayın, Neşe Yıldırım, Mevlüde Kurtuluş ve Ebru Yeter, İznik İlçe Teşkilatına ziyarette bulundu. Burada partililer ile bir araya gelen bayan adaylar ilçe başkanı Fikret Kara ve Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte ilçe’de bulunan esnafları ziyaret etti. Ardından ev hanımlarına ziyarette bulunan adaylar ortak bir açıklamada bulundular.

HERKESE YÜZDE 50 ZAM
"Bugün çalışan işçi, memur hak ettiği maaşı alıyor mu, almıyor. Eğer iktidara gelirsek yüzde 50 zam taahhüdümüzdür. Bugün asgari ücretin neredeyse yarısı vergiye gidiyor. Biz asgari ücretten vergiyi kaldıracağız. Bugün tarım çökmüş durumda. Çiftçi tarlasına ürün ekemiyor. Ekse hasat edemiyor. Biz mazottan gübreden vergi almayacağız. Esnafa faizsiz kredi müteşebbislere de destek kredisi vereceğiz. Sağlık alanında herkesin nüfus cüzdanı sağlık karnesi yerine geçecek. Yeşil Kart'ı falan atacağız" diye konuştular. Bayan adaylara ilginin yoğun olması ise dikkatlerden kaçmadı.


Kaynak: Hüseyin Fethi Balcı

Bu haber 4623 kez görüntülendi.

Twitter'da paylaş Google+ Linkedin tumblr E-posta

YORUM KRİTERLERİ:
İmla kuralları ile yazılmamış, rencide edici cümleler veya imalar, küfür, hakaret, inançlara ve kişi veya kurumlara saldırı içeren, cevap hakkı doğuran, sitemizi veya haber kaynağını taraf bırakabilecek ve Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar, İznikli, Vatandaş v.b Mahlas- Takma isimlerle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
TANITIMLAR
Mehmet Eren 5923426sahin.gif 5923765mavicini.gif 11462062294626temelcopy.gif Çokran 2298993tetik.gif Çetin Telekom
iznik rehber logo
Hüseyin Fethi Balcı İZNİK / BURSA
Tel: +90 224 757 6815 / +90 531 868 0400
iyad