Kampanyalı Bayram Baklavasını Yetişen Alıyor

Öğren Yufka sahibi Mehmet Öğren geçtiğimiz Bayramda İznik’te şok bir kampanya başlatarak baklava satışında adeta rekor kırmıştı. Mehmet Öğren Ramazan Bayramında da yine şok kampanyaya sınırlı sayıda devam ettiğini belirterek “4 kiloluk tepsi bayramlık baklava 80 TL evet yanlış duymadınız.” Dedi.

Müşterilerimize Sonsuz Teşekkür Ederiz. Siparişler Sınırlı Sayıda

Mehmet Öğren Bayram Baklavası kampanyasında çok büyük bir talep gördüklerini belirterek “ Geçtiğimiz bayram rekor düzeyde bir ilgi gördük. Baklavamızın kalitesi ile fiyatı birleşince beklediğimizin üstünde satış gerçekleştirdik. Bu bayramda aynı kalitede baklava kampanyamıza sınırlı sayıda olmak üzere devam diyoruz. Tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.” Dedi.

Mehmet Öğren “ Herkes bayramı tatlı geçirebilsin diye, her evde baklava diyerek, kendi bütçemizde tanıtım amaçlı olarak bir tepsi bayramlık baklava 80TL. Bu Fiyata Bayramlık Baklava siparişler sınırlı sayıda. Baklava çeşitlerimizi İznik İznik Kapalı Pazar Yerindeki Öğren Yufka’da görebilirsiniz. Baklavalarımız birinci sınıf ev baklavası tadında bol cevizli bol çam fıstıklıdır. “ dedi.       

Baklava Sipariş Tel: 05530625123
Eşrefzade Mahallesi Afyon Sultan Sokak no:2/C İZNİK KAPALI PAZAR ALANI YANI İznikHaberin eklenme tarihi: 2019-05-24
Haberin bağlantısı: http://www.iznikrehber.com/haberler.php?kimlik=7135

Yazdırılan tarih: 05-06-2020 10:03:52
www.iznikrehber.com