Vestel Yöneticilerinden İznikli Öğrencilere Jest

Vestel Marmara Bölge Müdürü Ömer Songür, Marmara Bölgesi Satış Müdürü Orçun Tan, Satış Temsilcisi Sergen İli ve İznik ÖZVENUR Vestel Bayii Öznur Kurt, İznik Eşrefzade Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret ederek öğrencilere powerbank hediye ettiler.

İznik Eşrefzade Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdüresi Aysel Bağın yaptığı açıklamada "Manisa VESTEL CITY fabrikasına yapmış olduğumuz gezi neticesinde Okulumuz Bilişim Teknolojileri Alanına Vestel Yöneticileri tarafından bir ziyaret gerçekleştirildi. Ziyaretlerinde geziye katılan öğrencilerimize Vestel Powerbank hediye eden yetkililer öğrencilerden de kendi yaptıkları Elektronik Devreler ve İznik Çinisini hediye olarak kabul ettiler" dedi.

Bilişim Teknolojileri Alanı hakkında tanıtım yapan Bilişim Teknolojileri Alan Şefi Halil Dönmez "Geleceğimiz için en kıymetli varlık olan gençlerimizin yetişmesinde VESTEL gibi gururla yerli bir firmanın desteğini almak bizi gururlandırdı ve umutlandırdı." dedi.
VESTEL Marmara Bölge Müdürü Ömer Songür de farklı bir tecrübe yaşattıkları için gençlere teşekkür etti. İznikli öğrencilerde “ Teşekkürler Vestel” dediler.Haberin eklenme tarihi: 2019-03-28
Haberin bağlantısı: http://www.iznikrehber.com/haberler.php?kimlik=7094

Yazdırılan tarih: 20-07-2019 12:43:00
www.iznikrehber.com