Emin Üçal Sürpriz Aza Listesini ve Vaatlerini Açıkladı

Eşrefzade Mahallesi Muhtar Adayı Emin Üçal Sürpriz Aza Listesini ve İlk Vaatlerini Açıkladı. Eşrefzade Mahallesi Muhtar Adayı Emin Üçal yaptığı açıklama ise şöyle;

Mahallemize Özel Muhtarlık Hizmet Binası Olacak Herkes Dilediği Gibi Çekinmeden Kendi Evi Gibi Dertlerini Eksikleri Dile Getirebilecek.

Mahallemiz Adına Sosyal Medya Hesapları Aktif Halde Kullanılacak, Mahallemiz Adına Web Sitesi Açılacak.

Mahalle Sakinlerimize Bay Bayan Gençlerimize Özel Sosyal Aktivitelerimiz ve Kültürel Geziler Düzenlenecek, İlk Gezimiz Çanakkale Olacaktır.

Parklarımızın Düzenlenmesi İçin Belediyemizin Park Bahçeler Müdürlüğüyle İrtibat Halinde Olup Çocuklarımızın Daha Güvenli Ortamda Zaman Geçirmeleri İçin Derhal Düzenlemelerin Sağlanması ve Güvenlik Kamerası İle 7/24 İzlenmesi Sağlanacaktır.

Yeni Yapılaşmanın Yoğunlukta Olduğu Mahallemizde Yolların Altyapının ve Yağmur Giderlerinin Yeşil Alanların Artırılması Hızlandırılması İçin Elimizden Geleni Yapacağız ve Sürekli Takipçisi Olacağız.

En Büyük Sorunumuz Kaldırım Sorunudur. Vatandaşların ve Çocuklarımızın Yolların Ortasından Güvensiz Bir Şekilde Okullarına Gitmektedirler. İvedi Bir Şekilde Şehir Planına Bakılıp Bakılmaksızın Hız Kazandırılıp Kaldırım Uygulamalarının Başlatılması.

Sosyal Yardımların Hız Kesmeden İhtiyaç Sahibi Ailelere Ulaşımları Sağlanacaktır.

İhtiyaç Sahibi Ailelerin Üniversitede Okuyan Evlatlarına Burs İmkanları İznik’in Saygıdeğer ve Hayırsever İşadamları Sivil Toplum Kuruluşları ve Derneklerle İrtibat Halinde Olup Burs İmkanı Sağlanacaktır.

Mahallemiz Örnek Mahalle Olması İçin En İyisini Yapacağız Ve Herkes Burada İkamet Etmek İsteyecektir Başarı Kriteri Budur.

#sözümüzsöz sloganımız ile çıktığımız bu yolda ben ve aza ekibim ile siz değerli Eşrefzade Mahallemize hizmet etmeye hazırız.
Tüm mahalle sakinlerimizin oylarına talibiz.
Sevgi ve Saygılarımızla
Emin Üçal
Eşrefzade Mahallesi Muhtar Adayı
 Haberin eklenme tarihi: 2019-03-06
Haberin bağlantısı: http://www.iznikrehber.com/haberler.php?kimlik=7088

Yazdırılan tarih: 23-09-2019 10:03:36
www.iznikrehber.com