Eğitim Müdürümüz Muhammet ASİL’in Mesajı

İznik İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Muhammet ASİL, 2018-2019 Eğitim ve Öğretim 1.Yarıyıl Sonu mesajı yayınladı. İznik’te göreve başladığı 6 ay olmasına rağmen İznik’te en iyi çalışan ve en başarılı kurum olan İznik İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Muhammet ASİL’in mesajı şöyle;

Değerli Öğretmen ve İdarecilerimiz;
Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizi yetiştirmedeki gayret ve heyecanınızı derinden hisseden ve gören bir kişi olarak hepinize teşekkür ediyorum. Ekip ruhuna yönelik katkılarınız ve destekleriniz için sevgi ve saygılarımı sunarken, ailelerinizle birlikte huzur ve sağlık dolu bir tatil geçirmenizi temenni ediyorum.

Değerli Velilerimiz;
Çocuklarımız en değerli varlıklarımızdır. Çocuklarımızın en iyi şekilde eğitim almaları, çağın gereklerine uygun yetiştirilmeleri hepimizin ortak amacı ve gayesidir. Ders başarısı hayatta mutlu olmaya her zaman yetmeyebilir. Çocuklarımızın özelliklerini, yeteneklerini, ihtiyaçlarını keşfedelim. Tatil dönemi boyunca çocuklarımızın dinlenmelerini, sosyal ve sportif etkinliklere katılım sağlamalarını ümit ederim.

Kıymetli Öğrencilerimiz;
Sizlerde çok yoruldunuz.Dinlenmeyi,oyun Oynamayı,gezmeyi hak ettiniz. Kitap okumayı ihmal etmeden, bol bol dinlenip tekrar sağlıklı bir şekilde ikinci yuvanız olan okullarınıza dönmenizi bekliyorum.Sizleri kısa süreli de olsa ailelerinize emanet ediyorum.
Daha başarılı ve güzel günler geçirmek dileğiyle İYİ TATİLLER..
 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Muhammet ASİL, 2018-2019 eğitim ve öğretim yılı 1.dönemindeki çalışmalarımızın mutfağında olan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü personelimize de gönülden teşekkür etti.Haberin eklenme tarihi: 2019-01-18
Haberin bağlantısı: http://www.iznikrehber.com/haberler.php?kimlik=7071

Yazdırılan tarih: 25-05-2019 14:17:45
www.iznikrehber.com