Boyalıca İlkokuluna Kamera Sistemi Kuruldu

2014 yılında hizmete giren Boyalıca İlkokulu binası okul güvenliği için gerekli kamera sistemi takılmamıştı. Boyalıca İlkokulu Okul aile birliği ve velilerin katkıları ile Boyalıca İlkokuluna güvenlik kameraları takıldı.

Okul binasının ve öğrencilerin güvenliğini sağlamak için okulun koridorlarını ve bahçesini hem gece, hem de gündüz gösterecek şekilde 11 adet, 24 saat kayıt yapabilen, yüksek çözünürlüklü gece görüşlü kameralar takılarak güvenlik altına alındı.

Okul Müdürü Habib Ay, " Öğrencilerimizin ve okulumuzun güvenliği öncelikli görevlerimizden biridir. Okulumuzda öğrencilerimizin güven içinde eğitim görmeleri, dışarıdan gelebilecek tehlikelere karşı öğrencilerimizi korumak, velilerimizin gönül rahatlığıyla çocuklarını okula göndermelerini sağlamak için güvenlik kamerası sistemi kurduk. Okul aile birliği başkanı Muhsin Turan ve öğrenci velilerinin katkıları ile yapılan güvenlik kameralarını emeği geçenlere de teşekkür ederim. Gece görüş özelliği olan güvenlik kameralarının takılması ile okulumuz gece ve gündüz güvenli bir bina haline geldi." dedi.

 Haberin eklenme tarihi: 2018-02-02
Haberin bağlantısı: http://www.iznikrehber.com/haberler.php?kimlik=6619

Yazdırılan tarih: 22-05-2018 03:15:14
www.iznikrehber.com