Ünlü Sunucu Tatillerinde İznik'e Geliyor

Tarihi, kültürel ve doğal güzellikleri ile İznik son yıllarda adeta göz kamaştırıyor. İznik özellikle İstanbul'un gürültüsünden ve stresinden kurtulmak isteyenlerin uğrak mekanı olmaya devam ediyor. Birçok ünlü isim Tatillerini İznik'te geçiren ünlü isimlere her geçen gün katılım da artıyor. Son yıllarda İznik’teki tesislere yenilerinin de eklenmesi ile İznik, ününe ün katmaya devam ediyor.

A Spor'un ünlü ve güzel sunucularından Ceyla Büyükuzun'un tatillerinde İznik’in önemli tesislerinden biri olan Darka Tatil Köyüne geldiği ortaya çıktı. Ünlü spor sunucusu çektiği fotoğrafları Instagram hesabından da paylaştı.

Ceyla Büyükuzun Kimdir ?

15 yıl bale eğitimi aldıktan sonra sunucu olmaya karar veren Ceyla Büyükuzun‘un kaç yaşında ve aslen nereli olduğu bilinmemektedir. Hakkında çok fazla bilgi yer almamasına karşın takip edilen ve ilgi gören bir sunucudur.

Sunuculuk kariyerine ilk olarak SKY Türk’de Cevap Anahtarı isimli programla başlamış ve ardından BJK TV‘de çalışmaya başlamıştır. Buradan da TRT Spor‘a transfer olduktan sonra şimdilerde A Spor’da yayınlanan spor programlarında sunuculuk yapmaktadır.

Ceyla Büyükuzun 1.62 boyunda 49 kilodadır. Kıvırcık saçları ve kendisine has üslubü ile ekranların en sevilen spor sunucularından biri olan Büyükuzun güzelliği ile de dikkat çekmektedir. Hakkında en merak edilen soru ise Ceyla Büyükuzun evli midir? sorusudur. Güzel sunucu evli değildir…

Ceyla Büyükuzun spikerlik kariyerine ilişkin verdiği bir röportajda TV ekranında kıvırcık saç yoktu. “Eğlence ve moda programlarında vardı ama haber sunanlar da yoktu. Ben çıkınca önce şaşırdılar, sonra alıştılar. Beni sempatik yapan kıvırcık saçlarım” dedi.Haberin eklenme tarihi: 2018-01-29
Haberin bağlantısı: http://www.iznikrehber.com/haberler.php?kimlik=6602

Yazdırılan tarih: 24-01-2019 02:05:10
www.iznikrehber.com