İznik CHP “Adayımız Asiye Çalışkan” Dedi

CHP ilçe başkanı Ayan Özer’in 16 Aralık’ta aday olmayacağını açıklamasının ardından CHP yönetim kadrosu, adayın Asiye Çalışkan olduğunu açıkladı. Özer’in de destek verdiği Çalışkan’a tabandan da büyük destek var. Geçtiğimiz salı akşamı Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanlığı’nda basın toplantısı düzenlendi.

Toplantıda konuşan CHP yönetim kurulu üyesi ve başkan adayı Asiye Çalışkan, “16 Aralık 2017 Cumartesi günü yapılacak olan Cumhuriyet Halk Partisi Olağan Kongresinde, İznik ilçe başkanlığına adaylığımı açıklıyorum. Bu yolda beraber görev yaptığımız ve bana eşlik eden, desteklerini esirgemeyen yönetim kurulu arkadaşlarıma, CHP Gençlik ve Kadın Kollarına, Belediye Meclis Üyelerimize, geçmişte bu dava için mücadele eden, görev ve sorumluluk alan tüm büyüklerimiz ile CHP’ye gönül vermiş herkese teşekkür ediyor, desteklerini bekliyorum” dedi.

Çalışkan, “Ekip arkadaşlarımla çıktığım bu yolda CHP’yi sizlerinde emekleriyle ve yardımlarıyla beraber hak ettiği konuma getirmek, belediye başkanlığına CHP bayrağını dikmek ve sağlam temeller üzerinde daha ileriye götürmek için mücadele edeceğimize inanıyor, siz değerli delegelerimizin desteklerini bekliyorum. Hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum” dedi.Haberin eklenme tarihi: 2017-12-01
Haberin bağlantısı: http://www.iznikrehber.com/haberler.php?kimlik=6579

Yazdırılan tarih: 22-02-2018 20:26:07
www.iznikrehber.com