Bilgisayarlarınız Emin Ellerde

Bilgisayarlarınız sorun mu çıkartıyor, internette dolaşırken zorluk mu çekiyorsunuz, dizüstü bilgisayarınız kilitleniyor veya açılmıyor mu, tabletlerinizde, telefonlarınızda sorunlar mı yaşıyorsunuz? İznik’te artık beklenen servis hizmete girdi. Microsoft MCIT Professional sertifika sahibi ve 10 yıldan uzun süredir sektörde tecrübesi ile takdir toplayan Semih Uyar Atatürk Caddesi Garanti Bankası yanında hizmet vermekte olan Mertcan İletişim’de bilgisayar hizmeti vermeye başladı.

Bir Telefon İle Bilgisayarlara Yerinde Anında Çözüm
Bilgisayar Bilişim sektöründe uzmanlaşan Semih Uyar “ 05375261214 numaralı telefonumuza 7 gün 24 saat ulaşabilir bilgisayarlarınız ve benzeri cihazlarınızda yaşadığınız sorunlara yerinde anında çözüm bulabilirsiniz. Hizmetimiz sadece bilgisayar ve benzeri cihazların yanında, tablet, telefon ve güvenlik kamara sistemlerini de kapsamaktadır.” Dedi.

Kış Aylarında Daha Dikkatli Olunmalı
Semih Uyar yaptığı açıklamada sektörde en çok arıza yapan zamanın kış ayları olduğunu belirterek “ sıcak soğuk farklarından dolayı en çok arıza kış aylarında yaşanmaktadır. En basitinden soğuk havadan sıcak bir ortama girildiğinde nasıl gözlük camları buharlaşıyor ise elektronik cihazlarda buharlaşmadan dolayı arıza yapıyor. Vatandaşlarımızın kış aylarında tıpkı otomobillerin bakımı gibi bilgisayarlarının da bakımlarını yaptırmalı soğutma sitemlerini temizletmeli ve termal bakımlarını yaptırmalı, gerektiğinde bilgisayarın yedeğini aldırıp komple format dediğimiz yeniden işletim sistemi kurarak ilk günkü hale getirmeliler” dedi.

Mertcan İletişim, Semih Uyar’ın da kadroya katılmasıyla bilgisayar teknik servisliği ile atılım yaparak sektörde ses getiren işletme sahibi Altan Çakar kampanyalı telefon tablet satışları, telefon aksesuarları, bilgisayar ses sistemleri, Klavye, Mouse, Modem, satışlarının yanında uzun yıllar Ahmet Demir ile telefon teknik servisliğinde vatandaşların takdirini toplamaya devam ediyor.

Mertcan İletişim: Atatürk Caddesi (Garanti Bankası Yanı)
Telefon: 02247573970 – 0532 303 3437 – 0537 526 1214Haberin eklenme tarihi: 2017-11-30
Haberin bağlantısı: http://www.iznikrehber.com/haberler.php?kimlik=6575

Yazdırılan tarih: 22-02-2018 20:25:46
www.iznikrehber.com