İznik CHP’de Şok Karar

Cumhuriyet Halk Partisi İznik İlçe Başkanı Ayan Özer, 16 Aralık’ta yapılacak kongre de aday olmayacağını açıkladı.

Düzenlenen basın toplantısında konuşan Özer, “Onurla ve gururla, severek, isteyerek, inanç ve kararlıkla sürdürmekte olduğum CHP İznik İlçe Başkanlığı görevim 16 Aralık 2017 cumartesi günü yapacağımız genel kurul ile sona erecektir” dedi.

Özer, yönetim kadrosunda bir değişikliğin söz konusu olmadığını, aynı kadro ile seçime gidileceğini yönetime ise destek verdiğini belirtti. CHP ilçe örgütünde bir nefer olarak mücadele içinde olmaya da bundan sonrada devem edeceğim diyen başkan Özer, “ 2 Aralık 2015’te Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanlığı’na seçildiğim günden bu yana yönetim kadrosuyla birlikte bizlere manevi desteklerini esirgemeyen başta Genel Başkan Yardımcımız Lale Karabıyık’a diğer milletvekillerimize, il başkanımıza, yönetimime, kadın ve gençlik kollarına ve maddi ve manevi destek veren partililerimize teşekkür ediyorum.   

16 Aralık 2017 cumartesi günü saat 12.00’da Belediye İş hanında yapılacak kongrenin CHP’ye ve İznik siyasetine hayırlı olmasını diliyorum” dedi.Haberin eklenme tarihi: 2017-11-29
Haberin bağlantısı: http://www.iznikrehber.com/haberler.php?kimlik=6572

Yazdırılan tarih: 22-02-2018 20:27:29
www.iznikrehber.com