Arayıp Bulmadığınız Ürünler Has Yöresel’de

İznik’in duayen ve sevilen esnaflarından Yakup Has, İznik’e yakışan mağazasını Has Yöresel Ürünler adı ile Topkapı Caddesinde hizmete açtı.

İznik halkına, organik ve güvenilir doğal ürünler sunmak için Has Yöresel Ürünler Mağazasını açtığını belirten Yakup Has “Türkiye’nin dört bir yanından Yüzlerce Doğal ürünleri bir çatı altında Has Yöresel Ürünler Mağazasında bir araya topladık. Köy yumurtasından tereyağına kadar,köy ekmeğinden hakiki balına kadar Yazlık-kışlık helva,bakliyat,Süt ürünleri,Kuru yemiş,Sıcak çerez ve bir çok organik ürünleri bulabilirsiniz.” Dedi.  

İznik’imize Bir Hizmette Bizden Olsun
Has Yapı’nın sahibi Yakup Has tarafından İznik’e kazandırılan Has Yöresel Mağazası için “İznik’imize Bir Hizmette Bizden Olsun, İznikliler en doğal katkısız ürünlere kavuşsun” diyerek sözlerine başlayan Yakup Has “ Kestane Balı, Bitlis Balı, Erzincan Balı, Organik kara kovan balı, Trabzon yaylalarında yetişen ineklerden alınan katkısız organik sütlerden yapılan tereyağ, Vakfıkebir bölgesinden ürünler, bunun yanında Karadeniz ve İzmir bölgesi de dahil olmak üzere çok çeşit peynir, sıcak köy ekmeği, çavdar ekmeği, tam buğday ekmeği, arayıp bulamadığımız pekmez mağazamızda İznik’te artık var. Cevizinden, lokumundan, çerezinden, balından, baklava çeşitlerinden, pekmez, yumurta, peynir, ekmek çeşitleri ve daha birçok Türkiye’mize özel yöresel ürünler ile Topkapı Caddesinde Has Yöresel Ürünler mağazamız halkımızın hizmetindedir. Telefonlarımız 0 507 3134524.” Dedi.Haberin eklenme tarihi: 2017-11-28
Haberin bağlantısı: http://www.iznikrehber.com/haberler.php?kimlik=6570

Yazdırılan tarih: 22-02-2018 20:39:21
www.iznikrehber.com