Soğuk Günlerin Sıcacık Ortamı MİA CAFE

İznik Kılıçaslan Caddesi PTT yanında Mücella ve Mustafa Teko çiftinin işletmeciliğini yaptığı Mia Waffle Cafe lezzetleri ile büyük beğeni topluyor.
Seviyeli, çalışkan, sempatik, sıcacık insanların yönetiminde temiz sıcacık atmosferi olan Mia Cafe, her biri birbirinden leziz menüsü ile, sıcak bir ortam aradığımızda, hava almak bir şeyler atıştırmak, çay, kahve ya da soğuk bir şeyler eşliğinde nezih bir ortamda sohbet etmek istediğiniz İznik’te ki adresiniz.

Biraz Miden Kazındıysa… Tatlı Krizin Tuttuysa… 
Doğum günü gibi arkadaş ortamları içinde özel organizasyonlarında yapılabildiği Mia Cafe’de; Gözleme çeşitleri, Mantı, sigara böreği, çıtır patates, Elma dilim patates, Hamburger, Cheeseburger, Tavukburger, Sucukburger, Soğan halkası, Schnitzel, Aperatif tabağı, tost çeşitleri, Pizza çeşitleri ile Waffle, Tramisu, Beyaz Profiterollü Pasta, Mozaik Pasta, Frambuazlı Opera, Ballı Marlenka, Çikolatalı Sufle, Beyaz Çikolatalı Bela, Föndü çeşitlerinin yanında sıcak soğuk tüm içecek çeşitlerini bulabilmek mümkün. Ev ve İşyerlerine 0534 842 2211 nolu telefon ile paket servisinin yanında  Mia Waffle Cafe’nin alt katında da dev ekranlarda sorunsuz şekilde playstation keyfide yaşanıyor.   Haberin eklenme tarihi: 2017-11-05
Haberin bağlantısı: http://www.iznikrehber.com/haberler.php?kimlik=6558

Yazdırılan tarih: 26-09-2018 04:02:28
www.iznikrehber.com