Ak Parti İlçe Başkanı ile 9 İlçe Başkanı Aday Olmayacak

AK Parti İl Başkanlığı'na davet edilen 17 ilçe başkanından, İznik Ak Parti İlçe Başkanı Mahmut Hersek'de dahil olmak üzere 10'una yeniden aday gösterilmeyeceklerini bildirdiği öne sürüldü.

AK Parti'nin Osmangazi, İznik'te dahil olmak üzere ,Yıldırım, Nilüfer,  Mustafakemalpaşa, İnegöl, Büyükorhan, Harmancık, Gemlik ve Kestel ilçe başkanları Siyasi kulislere yansıyan bilgilere göre kongrede yeniden aday olmayacak. 

AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman ve İl Koordinatör Vekili Muhammet Balta ile birlikte ilçe başkanları ile görüşerek ilçe kongreleri hazırlıklarını konuştu. İlçe kongrelerinin tarihlerinin ve hazırlıklarının konuşulduğu toplantılarda ilçe başkanları ile yüz yüze istişareler yapıldı. Konu hakkında açıklamalarda bulunan Başkan Salman, sosyal medya ve çeşitli mecralarda dönen görevden alınma haberlerinin doğruyu yansıtmadığını belirtti.

Başkan Salman, görüşmelerde kongre hazırlıklarının konuşulduğunun altını çizerek, “İlçelerimizde yakaladığımız ivmenin devamının sağlanıp, yeni dönemde de partimizin Bursa’mızın her noktasında en doğru şekilde temsil edilmesi için istişarelerimizi sürdürüyoruz. Bu anlamda teşkilatımızın her kademesinden dava arkadaşlarımızın görüşleri çok önemli. İnşallah hep birlikte partimizi ve Bursa’mızı ülkemizin geleceğini etkileyecek olan kararların verileceği 2019 yılında ve büyük hedeflerimize taşıyacak kadroları oluşturacağız." dediHaberin eklenme tarihi: 2017-11-03
Haberin bağlantısı: http://www.iznikrehber.com/haberler.php?kimlik=6548

Yazdırılan tarih: 20-06-2018 01:04:02
www.iznikrehber.com