Kaymakam ve Başkan’ın Esnaf Ziyaretleri Devam Ediyor

İznik Kaymakamı Bülent Bayraktar, Belediye Başkanı Osman Sargın ve Kent Konseyi Başkan Yardımcısı Mustafa Aydın İznikli esnafları hayırlı işler temennisinde bulunarak ziyaretleri devam ediyor.

Esnafların gerek Kaymakamlık gerek Belediyeyi ilgilendiren konularda ki istek ve temennilerini dinleyen heyet davetleri de geri çevirmeyerek esnafların çayını içtiler.

Halka hizmet Hakka hizmet anlayışı ile her fırsatta esnaflarla bir araya geldiklerini belirten Belediye Başkanı Osman Sargın " Fırsat buldukça mesaimize esnaflarımızı ziyaret ederek başlıyoruz. Bunu her hafta rutin olarak gerçekleştirmeye gayret ediyoruz. Bugünde Sayın Kaymakamımız, Sayın Kent Konseyi Başkan Yardımcımız ve ilgili arkadaşlarımız ile birlikte esnaflarımız ve vatandaşlarımız ile bir araya geldik. Esnaflarımızın ve halkımızın sorunlarını, önerilerini dinledik. Hep birlikte daha güçlü ve yaşanılabilir bir ilçe olmak için tüm kurumlar ile birlikte çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Her şey vatandaşımızın yaşamını kolaylaştırmak için. Vatandaşlarımızın yapılan hizmetlerden memnuniyetini gördükçe bizlerde mutlu oluyoruz. Üretmiş olduğumuz projeler ve yapmış olduğumuz hizmetlerle İznik'i yıllardır yapılmayan hizmetlere kavuşturduk. Sosyal ve kültürel belediyeciliğin sorumluluklarını yerine getirerek İznik'i yaşanabilir bir şehir haline getiriyoruz. Bundan sonraki süreç içinde hizmetlerimiz aksamadan devam edecek" dedi.Haberin eklenme tarihi: 2017-11-01
Haberin bağlantısı: http://www.iznikrehber.com/haberler.php?kimlik=6542

Yazdırılan tarih: 20-06-2018 01:01:48
www.iznikrehber.com