Demir Kırtasiye Rekora Koşuyor

Demir Kırtasiye binlerce ürün ile yeni eğitim ve öğretim sezonuna çok hızlı girdi. Zengin kırtasiye malzemeleri, ofis malzemeleri, okul ve çok amaçlı çanta çeşitleri, zengin kitap reyonları, oyuncak, elektronik eşya, hediyelik eşya gibi binlerce ürünlerin yanında fotokopi hizmetleri ile Demir Kırtasiye İznik’te ki merkez ve şubesinin yanında Bursa Ataevler’deki dev mağazasında da çok büyük yoğunluk yaşayan Demir Kırtasiye ekonomik, son teknolojik ve en önemlisi sağlıklı ürünlerin satışı ile her geçen gün büyümeye devam ederek, vatandaşlar ve öğrenciler tarafından tercih edilerek adeta rekora koşuyor.

Demir Kırtasiye Firma Sahibi Şenol Demir, okulların açılmasıyla birlikte okul alışveriş döneminin başladığını belirterek velileri uyardı. Demir, Uzakdoğu'dan gelen sağlığa son derece zararlı olabilecek ürünlere dikkat edilmesi gerektiğini söyledi.

Kitap kırtasiye ile ilgili  piyasada bulunan ve kalite-güvenlik testlerinden geçmemiş Uzakdoğu menşeli ürünlerin sektörde önemli sorun olarak öne çıktığına dikkat çeken Şenol Demir sorumlu marka bilinci ile hareket etmek durumunda olduklarını belirtti.

Demir, “ Demir Kırtasiye, kitap, kırtasiye alanında önemli bir işletme olarak 2017–2018 eğitim-öğretim yılı öncesinde kırtasiyemize sunacağımız  ürünlerimiz  için geniş kapsamlı tedbirler aldık. Testlerden geçmeyen, zararlı kimyasal maddeler içeren ve uluslararası standartlara uygun olmayan kırtasiye malzemeleri, özellikle gelişme çağındaki çocuklar için büyük tehlike oluşturmaktadır. Bu nedenle önlemleri daha da artırdık” dedi.

Şenol Demir açıklamasını şöyle sürdürdü “ Kriterimiz çok açık ve net; kendi evlatlarımızın kullanmasını istemeyeceğimiz ürünleri kırtasiyemizde bulundurmuyoruz.Biz İznik halkına kaliteli ve uygun fiyata geniş mekânımızda malzemeler sunuyoruz.Alışveriş yoğunluğunun da birkaç gün içerisinde daha da artacağına inanıyorum ” dedi.Haberin eklenme tarihi: 2017-09-21
Haberin bağlantısı: http://www.iznikrehber.com/haberler.php?kimlik=6526

Yazdırılan tarih: 24-02-2018 07:42:32
www.iznikrehber.com