İsmail Eker İznik’te Kovancılık Sektörünü Başlattı

İznik’te tahta sandıklar yerini plastiklere bırakınca, imalatçı İsmail Eker ata mesleği olan arı kovanı imalatı ile İznik’te yeni bir sektörü başlattı.
Alıcısı Hazır
İznik’te 1978 yılında tahta sandık imalatına başlayan ve sandıkların yerini plastik sepetlere bırakması ile son beş yıldır arı kovanı imalatına yönelen İsmail Eker “ atalarımızın yaptığı imalata geri döndük, babamda dedemde arıcılık yapardı, kovanları kendileri yapardı. 2012 yılında arı kovanı imalatına başladım. Şimdi Türkiye’nin her yerine kovan gönderiyorum, Yakın yerlere yerine teslim ediyoruz, kargo ile de her yere gönderiyoruz. Kaliteli olunca pazarı da hazır satışı da hazır.” Dedi.
Ana arı çiftleşme kovanı, koloni destekleme kovanı, ruşet kovanı, polenli kovan, polensiz kovan çeşitleri imalatı yapan İsmail Eker “ kovan imalatının yanında, her türlü piknik masası oturma bankları çeşitleri ahşap üzerine özel siparişleri de yapıp Türkiye’nin her yerine gönderiyorum. İznik’te yeni bir sektörü de başlatmanın mutluluğu içindeyim. 0533 5264951 nolu telefonumuzdan yardımcı oluyorum.” Dedi.  Haberin eklenme tarihi: 2017-08-27
Haberin bağlantısı: http://www.iznikrehber.com/haberler.php?kimlik=6509

Yazdırılan tarih: 21-02-2018 23:00:58
www.iznikrehber.com