Bursagaz Müşterilerinin Verilerini Güncelliyor

Bursagaz 32 bin müşterisinin bilgilerini güncellemek ve eksik olanları tamamlamak amacıyla bir anket çalışması başlattı. Bursagaz kimlik belgeli saha personeli tarafından yürütülen 'Veri Güncelleme Anket' çalışması, müşteriler yerinde ziyaret edilerek yüz yüze yapılacak ve Ağustos ayı boyunca devam edecek.

Bursagaz müşterilerinin veri kalitesini artırmak ve eksik bilgilerini güncellemek için bir anket çalışması başlattı. Bursagaz kimlik belgeli saha personeli tarafından yüz yüze yapılacak olan “Veri Güncelleme Anket” çalışması kapsamında Bursagaz müşterileri yerinde ziyaret edilerek, bilgileri güncellenecek. Anket çalışması yaklaşık bir ay sürecek.

Dolandırıcılara dikkat

Anket öncesi olası dolandırıcılıklara karşı müşterilerini uyaran Bursagaz, ankette abonelerden sadece TC kimlik numarası, güncel telefon ve mail adresi bilgilerinin isteneceğini belirterek, anketin Bursagaz kimlik belgeli saha personeli tarafından gerçekleştirileceğini bildirdi. Bursagaz, kimlik belgesi olmayan kişilere itibar edilmemesi gerektiği konusunda da müşterilerini uyardı.

Bursagaz aboneleri konu ile ilgili soruları için 444 11 33 numaralı telefondan Bursagaz Çağrı Merkezi’ni arayabilir.Haberin eklenme tarihi: 2017-08-01
Haberin bağlantısı: http://www.iznikrehber.com/haberler.php?kimlik=6487

Yazdırılan tarih: 20-06-2018 00:43:53
www.iznikrehber.com