İznik Gölünde Facia 4 Kişi Boğuldu

İznik göl sahil şeridi Derbentaltı Mevkii'nde uyarı tabelasına rağmen serinlemek için İznik Gölü'ne giren 4 kişi suda kayboldu. 3'ü kadın 4 kişinin cansız bedenlerine ulaşıldı.

Yenişehir’de yaşayan Cemil Özdemir (43), eşi Aynur Özdemir (55) ile komşusu  Zehra Kebapçı (26) ve Melike Kebapcı’yı (13) da yanlarına alarak İznik İlçesinde yaşayan akrabalarını ziyaret etti. Ardından 4 kişi serinlemek için Derbentaltı Mevkii’nde pikniğe gittiler. Öğle saatlerinde ‘Dikkat akıntı vardır. Burada göle girmek yasaktır’  yazılı tabelanın da olduğu yerde göle giren Cemil Özdemir, Aynur Özdemir, Zehra Kebapçı ve Melike Kebapçı kayboldu. Olay, kendilerinden uzun süre haber alamayan yakınlarının Jandarmaya haber vermesi sonucu ortaya çıktı. Gölde boğulan 4 kişinin cesetleri kesin ölüm nedenlerinin belirlenmesi için Bursa Adli Tıp Kurumu Morgu’na kaldırıldı.
Olay yerinde görgü tanıkları, “Melike, şişme deniz yatağı ile gölde açıldı. Daha sonra dengesini kaybedip düştü. Bunu gören Cemil Özdemir, Aynur Özdemir çifti ile halası olan Zehra Kebapcı onu kurtarmak için göle girince onlar da boğuldular.” dediler.Haberin eklenme tarihi: 2017-07-27
Haberin bağlantısı: http://www.iznikrehber.com/haberler.php?kimlik=6481

Yazdırılan tarih: 22-02-2018 20:21:01
www.iznikrehber.com