Başhekim Alemdaroğlu Gemlik Başhekimliğine Atandı

Alemdaroğlu Gemlik Devlet Hastanesi Başhekimliğine atandı. 2010 yılı başında Üroloji Uzmanı olarak İznik’e atanarak göreve başlayan ve İznik Devlet Hastanesi Başhekimliği görevini yapmakta olan İznik Devlet Hastanesi Başhekimi Aybars Alemdaroğlu, Gemlik Devlet Hastanesi Başhekimliği görevine atandı.
İznik Devlet Hastanesine yaptığı katkılarıyla anılacak olan Üroloji Uzmanı Alemdaroğlu, 17 temmuz pazartesi günü Gemliklilere hizmet etmeye başlayacak. 

12 yıl İstanbul Bahat Hastanesi Kurucu Başhekimliği görevi ardından 2010 yılında İznik Devlet hastanesine atanan Alemdaroğlu, 5 yıldır İznik Devlet hastanesi Başhekimliği görevini yürütüyordu. 1966 Denizli doğumlu olan Aybars Alemdaroğlu evli ve iki çocuk babası idi.

İznik’te görev yaptığı süre içerisinde yaptığı görev itibari ile vatandaşların sevgi ve saygısını kazanan Başhekim Alemdaroğlu, İznik Devlet hastanesinde bir çok tıbbi cihazın temininde başarılı roller üstlenmiş, çevrede bir çok merkezde yapılamayan bir çok başarılı ameliyatlara imza attı. İznikrehber.com ailesi olarak Başhekim Aybars Alemdaroğlu’a yeni görev yerinde de başarılar dileriz.  
 Haberin eklenme tarihi: 2017-07-13
Haberin bağlantısı: http://www.iznikrehber.com/haberler.php?kimlik=6453

Yazdırılan tarih: 24-02-2018 08:07:07
www.iznikrehber.com