Bodur Zeytincilik Dünyaya Açıldı

İznik bölgesinin en büyük zeytin tesisine olan Bodur Zeytincilik, İznik’ten Almanya’ya zeytin ihracatına başladı. Türkiye’nin dört bir yanında ki büyük alışveriş merkezlerinin uzun yıllar zeytin ihtiyacını karşılayan Bodur Zeytincilik Almanya’da da Nicea İncisi markası ile hem İznik’in adını duyuracak hem de Almanya’nın zeytin ihtiyacını da karşılayacak.
Dinçer ve Selçuk Bodur “ A dan Z ye ambalajı dahil her şeyi ile İznik’te hazırlanan zeytinlerimizin Almanya’ya ilk sevkiyatı başladı.” Dediler.

Dünyanın ve Bölgenin İlkli Yine Bodur Zeytincilik
Geçtiğimiz yıllarda Bodur Zeytincilik, depolama tesisi ve ambalaj tesisini bir araya getirerek bölgedeki en modern tesisini İznik’e kazandırmış ve Poliüretan ambalajlı zeytin ile dünyada bir ilki İznik’te Bodur Zeytincilik yapmıştı. Şimdide İznik’te kendi tesislerinde zeytinlerini kendisi ambalajlayarak direk olarak ihracatı da ilk kez Bodur Zeytincilik gerçekleştirmiş oldu. Bodur Zeytincilik Yönetim Kurulu Başkanı Dinçer Bodur daha öncede Türkiye’nin ilkleri ödül gecelerinde Türkiye’nin iş dünyası, siyaset ve sanat camiasının en tanınmış isimlerine İznik’i ve İznik Zeytinini tanıtarak ülke gündemine gelmişti.  Haberin eklenme tarihi: 2017-07-08
Haberin bağlantısı: http://www.iznikrehber.com/haberler.php?kimlik=6448

Yazdırılan tarih: 21-02-2018 23:10:57
www.iznikrehber.com