Başkan Balı: En Hızlı ve Güvenilir Taşıcılık Elbeyli Koop

Elbeyli Taşıyıcılar Kooperatifinde kısa bir süre çekişmeli geçen seçim ile başkan seçilen Başkan Aykut Balı “ Bölgemizin ürününü Türkiye’nin her yerine en hızlı ve güvenilir şekilde ulaştırmak boynumuzun borcudur. En hızlı ve En Güvenilir Taşıcılık Elbeyli Kooperatifidir. ” Dedi.

Çekişmeli şekilde geçen seçim ile 98 Nolu S.S. Elbeyli Taşıyıcılar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanlığına Aykut Balı, 2. Başkan Umut Çakal ve Muhasip Üye İbrahim Cengiz seçildi. Yeni yönetim Hasan Çakal’ı kooperatifi müdürlüğüne seçti.

Her Yere Ürün Taşıyor İznik’in de Tanıtımını Yapıyoruz
Başarılı ve girişimci iş adamı Elbeyli Taşıyıcılar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Aykut Balı Hespekli’de ki kooperatifi yönetim binasında yaptığı açıklamada “ kooperatifimiz 1994 yılından beri en güvenli şekilde hizmet vermektedir. Türkiye’nin her yerine, bölgenin sebze ve meyvesinin güvenli bir şekilde nakliyesini ve İznik’in tanıtımını yapmaktadır. Taşınan ürünler ful kaskoludur. Kooperatifimiz 24 çeşitli araç filosu ile her türlü talebi ve isteği karşılayabilecek kapasitedir. Tüccarın ve müstahsillerin mallarını en hızlı şekilde hallere ulaştırmayı boynuzun borcu biliriz. Kooperatifimize 02247612520 veya 05332408015 nolu telefonlardan ulaşabilirsiniz” dedi.

 Haberin eklenme tarihi: 2017-05-15
Haberin bağlantısı: http://www.iznikrehber.com/haberler.php?kimlik=6375

Yazdırılan tarih: 24-02-2018 08:10:08
www.iznikrehber.com