İstanbul Kapı Yurt Kermesi Yoğun İlgi Görüyor

İznik Belediye Başkanı Osman Sargın İstanbul Kapı Öğrenci Yurdu yararına düzenlenen kermese katılarak destek verdi.

Her yıl Geleneksel olarak İznik İstanbul Kapı Öğrenci yurtları tarafından düzenlenen kermes, Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Orhangazi Caddesi üzerinde bulunan Öğrenci Yurdu bahçesinde devam ediyor. Düzenlenen kermeste  giyim eşyaları, ayakkabılar, süs ve hediyelik eşyalar yanı sıra yiyecek, içecekler ve ele emeği göz nuru ile hazırlanan çeyiz takımlarına kadar birçok ürün öğrenciler yararına satışa sunuldu. Kermes Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Orhangazi Caddesi üzerinde bulunan Öğrenci Yurdu bahçesinde özel olarak hazırlanan stantlar 10-17 Mayıs 2017 tarihleri arasında hizmete sunuldu.

İznik İstanbul Kapı Öğrenci Yurt Müdürü Murat Yılmaz yaptığı açıklama da "Öğrencilerin eğitim ve öğretimi için yaptığımız kermes hoş geldiniz. 10-17 Mayıs 2017 tarihleri arası düzenlediğimiz kermese tüm hayır severleri bekliyoruz. Desteklerinden dolayı başkan Sargın ve ekibine teşekkür ediyorum" dedi.

İznik Belediye Başkanı Osman Sargın, Belediye Meclis Üyeleri Süleyman Candar, Öner Erim, Ahmet Yıldırım, İsmail Pencik ile birlikte açılışa katılarak destek verdi. Başkan Sargın yaptığı açıklama da " İznik İstanbul Kapı Öğrenci yurtlarının öğrenciler yararına düzenlediği kermes hayırlara vesile olsun. Yapacağınız her türlü alış veriş Öğrencilerin yararına ve eğitimine harcanacak olması kermese daha büyük anlam katmaktadır. Allah yar ve yardımcınız olsun" dedi. Kermesi gezen başkan sargın kermes'ten alış veriş yaparak öğrencilere destek verdi.Haberin eklenme tarihi: 2017-05-15
Haberin bağlantısı: http://www.iznikrehber.com/haberler.php?kimlik=6369

Yazdırılan tarih: 23-03-2018 11:13:41
www.iznikrehber.com