İznikli Gözüyle İznik Fotoğraf Sergisi Açıldı

İznikli Gözüyle İznik fotoğraf sergisi açıldı. Büyük beğeni kazanan fotoğraf sergisi 5 Haziran’a kadar 1. Murat Hamamı Kültür Merkezi'nde.
İznik Kaymakamı Ali Hamza Pehlivan'ın himayesinde, Bursa Büyükşehir Belediyesi ve İznik Belediyesinin katkı ve destekleri ile 1. Murat Hamamı Kültür Merkezi'nde “İznikli Gözüyle İznik’’ adlı fotoğraf sergisinin açılışı yapıldı. Fotoğraf sergisi İznikli fotoğraf severler tarafından ilgi ile izlendi.
İznik Fotoğraf Derneği üyelerinden 20 Fotoğraf Sanatçısının İznik ve Mahallerinde çektiği 58 İznik Fotoğrafı 1. Murat Hamamı Kültür Merkezinde 1 ay boyunca sergilenecek.
İznik Kaymakamı Ali Hamza Pehlivan ve Belediye Başkanı Osman Sargın’ın açılışını yaptığı sergide Kaymakam Pehlivan yaptığı konuşmada, İznik’imizin fotoğrafçılar için adeta bir cenneti olduğuna ve fotoğraf sanatının önemine değindiği konuşmasında fotoğraf sanatçılarına desteğinin her zaman süreceğini belirtti. Açılış Bursa Büyükşehir Belediyesinin hazırlamış olduğu kokteyl ile sona erdi.Haberin eklenme tarihi: 2017-05-08
Haberin bağlantısı: http://www.iznikrehber.com/haberler.php?kimlik=6363

Yazdırılan tarih: 22-02-2018 20:16:24
www.iznikrehber.com