TELEKOM Hergün Sabah 9 Aksam 8 Hizmetinizde

İznik’te 2009 yılından beri Türk Telekom İznik Yetkili Bayii olarak hizmet veren Aziz Bulmuş “ cep telefon kampanyalarımızı ve TTNET Kampanyalarını kaçırmayın” dedi.

İznik’in yatırımları ile dikkatleri toplayan başarılı işadamı, aynı zamanda da Kaynarca Bilgisayar firma sahibi olan Aziz Bulmuş “ İznik’in merkezinde Ayasofya yanında bulunan İznik Türk Telekom Yetkili ana bayiimiz hafta sonları da dahil olmak üzere her gün saat 09 ile 20 saatleri arasında hizmet vermeye devam ediyor. Son çıkan cep telefonlarını Türk Telekom Bayi mağazamızda inceleyebilir, 24 ay ve 12 ay taksitli seçenekleri, ayrıca 12 ay taksit ile peşin fiyatına gelen telefon cihazları bulunmaktadır. Uygun tarife seçeneklerimizle TTNet internet, ev telefonu, mobil ve Tivibu seçenekleri ile halkımıza hizmet veriyoruz.” Dedi.
Alt Yapı ve Çekim Gücü Arttırıldı       
İznik’te Hizmet Veren Tek Ana Bayii Aziz Bulmuş “ Gelişen alt yapısı ile çekim gücünü arttırmış ve müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkartmıştır. Aziz Bulmuş bayii İznik’te hizmet veren tek ana bayidir. Her geçen gün hizmet alanını geliştirerek giderek büyümektedir. bizde değerli müşterilerimize katkıda bulunduğumuz için mutluluk duyuyoruz. Müşterilerimiz tüm ev, iş yeri ve internet faturaları nakit ya da kredi kartı ile sıra beklemeden faturalarını ödeyebilir, ayrıca telefon ve ADSL başvuruları ile nakil işlemlerini de kolaylıkla yapabilirler. Telefon nakil işlemeleri ile tüm internet işlemleri kısacası Türk Telekom tarafından yapılan tüm işlemler Kaynarca Bilgisayar güvencesi ile Kılıçaslan Caddesi üzerinde hizmet vermekten gurur duyuyoruz.” dedi.”

 Haberin eklenme tarihi: 2017-04-14
Haberin bağlantısı: http://www.iznikrehber.com/haberler.php?kimlik=6317

Yazdırılan tarih: 23-03-2018 11:03:15
www.iznikrehber.com