Yine Topkapı Virajı Yine Kaza

İznik Topkapı Caddesi ile çevre yolunun kesiştiği noktadaki keskin kavşakta yine kaza meydana geldi. Kazada bir kişi hafif iki kişi yaralandı.
Topkapı caddesi ile çevre yolunun buluştuğu noktadaki saat 16.30 sıralarında meydana gelen kazada edinilen bilgilere göre, Adapazarı istikametine gitmekte olan hafriyat tırı ile Adapazarı istikametinden gelmekte olan 34 LTF 24 plakalı araç keskin virajda çarpıştı. 34 LTF 24 plakalı aracın Tırın arka tekerleğine çarpması ile Tır dorsesi dönerek yolu kapattı. 34 LTF 24 plakalı aracın sürücüsü Lütfü Soyak (52) yaralanırken ile sürücünün yanında oturan İsmail Acar (39) ise hafif yaralandı. Yaralı Lütfü Soyak olay yerine gelen 112 ambulansı ile İznik Devlet Hastanesinde tedavi altına alınırken 34 LTF 24 plakalı araç sürücünün virajı geniş aldığını belirten ve tırın kendi yolunda olduğunu yere dökülen topraklarla gösteren tır şoförü İlhan Delikanlı ifadesi alınmak üzere emniyete götürüldü. Polis kazayla ilgili soruşturma başlattı.

Olay yerinde bulunan ve çevredeki vatandaşlar ise bu keskin virajda özellikle İznik dışından yabancı araç sürücülerinin viraja geniş olarak girdiğini ve sürekli aynı virajda kaza meydana geldiğini belirterek yetkililerden artık bu viraja çözüm bulunması gerektiğini belirttiler.  Haberin eklenme tarihi: 2017-04-14
Haberin bağlantısı: http://www.iznikrehber.com/haberler.php?kimlik=6314

Yazdırılan tarih: 23-03-2018 11:11:26
www.iznikrehber.com