Motosikletlerin ve Bisikletlerin Adresi EN-KA Moto Bike

EN-KA Moto Bike İznik’te hizmete başlaması ile birlikte, Motosiklet, bisiklet, ATV, Elektrikli bisiklet, elektrikli motor, giyim, aksesuar’da da satış patlaması yaşadı.

Atatürk Caddesi, Atatürk yolu Sokak ta hizmete giren EN-KA Moto Bike aynı zamanda 5 yıl garantili olan Dünya Devi HERO motosikletlerini de İznikliler ile buluşturdu. Tüm Hero ürünlerinde tüm kartlara 12 aya varan taksitlerle ve diğer ürünlerde de 9 aya varan taksitler ile satış patlaması yaşayan EN-KA Moto Bike’ta motosiklet ve bisiklet için ne ararsanız da mevcut. Kask çeşitlerinden, tişorte, eldivenden aksesuara, yedek parçadan yağ ürün çeşitleri ile motosiklet ve bisiklet mağazası olarak hizmete girerken aynı zamanda da yedek servis hizmeti de veriyor.
Türkiye Şampiyonu İznik’e Motosiklet ve Bisiklet Mağazasını Kazandırdı
EN-KA Moto Bike firma sahibi olan ve aynı zamanda da 2016 yılı Türkiye Motosiklet Süper Enduro Şampiyonası Usta Sınıfı Şampiyonu Mesut Ceylan iznikrehber.com ile yaptığı özel röportajda Hero motosikletlerinin özelliklerini de sıraladı. 

Servis hizmetini de Mustafa Arslan ile birlikte EN-KA Moto Bike’ta verildiğini belirten Türkiye şampiyonu firma sahibi Mesut Ceylan “ açılışımıza özel fiyatlarla değerli halkımızın hizmetindeyiz.” Dedi.
Mesut Ceylan 05466118526 – Mustafa Arslan 05363775285
www.enkamotobike.com     

 Haberin eklenme tarihi: 2017-04-11
Haberin bağlantısı: http://www.iznikrehber.com/haberler.php?kimlik=6305

Yazdırılan tarih: 23-03-2018 11:16:27
www.iznikrehber.com