Dev Mağazadan Dev Açılış

İznik Göl Sahilinde, Berlin Restaurant’ın bulunduğu yerde dünya markalarının bir araya geldiği dev LC Waikiki mağazası, muhteşem bir organizasyon ile açılışı gerçekleşti.
Açılışa özel İznik Esnaflar Odası Mehteran Takımı mağaza önünde konser verdi. Açılışta misafirlere yemek ikramı da yapılırken, özel hazırlanan çocuk parkı dahi unutulmamıştı.

Yenişehir,  Bilecik ve ardından da İznik’e muhteşem bir mağaza kazandıran Çolpanlar LTD. ŞTİ. Açılışa özel indirimde gerçekleştirdi.  Açılışa İznik Kaymakamı Ali Hamza Pehlivan, Yenişehir Belediye Başkanı Süleyman Çelik, İznik Belediye Başkanı Osman Sargın, İznik İlçe Emniyet Müdürü Bedri Yaman, Ak Parti Yenişehir İlçe Başkanı Adnan Kamil, Ak Parti İznik İlçe Başkanı Tamer Mahmut Hersek, MHP İznik İlçe Başkanı Hüseyin Çetin ve yönetimi, Bursa B. Belediyesi İznik Koor. Serkan Acar, kamu kurum ve kuruluşların temsilcileri, İznik ve Yenişehir’in tanınmış ve önde gelen İş adamları, üst düzey banka yöneticileri ile çok sayıda vatandaş katıldı. Açılış kurdelesinin kesimi İznik Eşrefzade Cami İmam Hatibi Recep Topçuoğlu’nun duasının ardından gerçekleştirildi.

980 metrekarelik alan üzerinde bir çok markanın bulunduğu mağazanın açılışında konuşan İznik Belediye Başkanı Osman Sargın “Bugün burada sevgili işletmeci kardeşimizin açmış oldukları bu iş yeri ilçemizde ki istihdamın artmasına da vesile olacaktır. Bu yatırımı ilçemize kazandıran işletmecilerimize teşekkür ediyorum. Mağaza ilçemize ve hemşerilerimize hayırlı olsun” dedi.

Açılışta konuşan Yenişehir Belediye Başkanı Süleyman Çelik “İşletmecilerimizi İznik’e de kazandırdıkları bu yatırımdan dolayı tebrik ediyorum. İlk iş yerlerini ilçemiz Yenişehir de açmışlardı. İkincisi ise Bilecik’te ve üçüncüsü de bugün bizim kardeş ilçemiz İznik’te açılıyor. İşletme İznik’e istihdamdan, katma değere birçok konuda katkı sağlayacaktır” dedi.

İznik Kaymakamı Ali Hamza Pehlivan ise yapmış olduğu konuşmada “Sevgili misafirler, değerli hemşerilerim, bildiğiniz üzere Sayın Cumhurbaşkanımızın himayelerinde üretim, yatırım ve istihdam seferberliği başlatıldı. Bunlarla ilgilide devletimizin birçok teşvikleri de söz konusu. Bu işletmede de 15 kardeşimiz istihdam edilecekmiş. Bir kişinin bile istihdam edilmesi toplumumuz ve o kişinin ailesi için çok önemli. Ben bu sebeple gerek İznik ilçemiz de ve açmış oldukları diğer mağazalarda istihdama yapmış oldukları katkılardan dolayı işletmecilerimizi kutluyorum” dedi.

Açılışın ardından mağazayı gezen protokol üyeleri ürünleri tek tek incelerken, İznik Belediye Başkanı Osman Sargın kasaya geçerek mikrofondan açılış gününe özel indirimi müşterilere anons etti.

Mağaza Müdürü Mustafa Sarı ise açıklamasında “Açılışımıza katılan tüm protokole ve misafirlere teşekkür ediyoruz.Mağazamıza tüm İznik halkını bekliyoruz” dedi.Haberin eklenme tarihi: 2017-04-10
Haberin bağlantısı: http://www.iznikrehber.com/haberler.php?kimlik=6303

Yazdırılan tarih: 23-03-2018 11:12:20
www.iznikrehber.com