Selda Meriç Sigorta’dan Bir Başarı Daha

2004 yılından bu yana İznik’te hizmet veren Selda Meriç Sigorta Acenteliği, Liberty-Allianz-Neova-Hdi  Sigorta acentelikleri ile sigortacılık faaliyetlerini en üst şekilde sürdürmeye devam ediyor.

2008 yılı Tarım Sigortalarında Marmara Bölge Üçüncüsü,  2010 yılında Ferdi Kaza Türkiye Birincisi olan Selda Meriç Sigorta, başarılarının ve ödüllerinin arasına bir yenisini daha ekledi. Selda Meriç Sigorta Liberty Sigorta Acenteliğinin 5.yılında Oto Dışı Branşında Marmara İkinciliği ödülünü almaya da hak kazandı. Selda Meriç “Bu ödüllerimizi alma sebebimiz de müşterilerimizin bizlere olan sadakati ve bizlere olan desteği sayesindedir. Bu açıdan da değerli müşterilerimize teşekkür ediyoruz.” dedi.

Selda Meriç “ Bizde Selda Meriç Sigorta olarak müşterilerimize en uygun fiyatı vererek ve onların yerine gerekli araştırmaları yaparak hizmet veriyoruz. Sigortalılarımızın kapı kapı gezerek fiyat araştırmalarına gerek kalmadan bize ulaşmaları yeterlidir. Gerekli teknolojik yatırımları yaparak müşterilerimize en uygun fiyatı bulup, sunuyoruz Acenteliği bulunduğumuz tüm şirketlerde en iyi hizmeti vererek çalışıyoruz.” Diyerek sözlerine devam etti.

Bu Başarı ufak bir ilçeden nasıl çıktı? sorusuna ise Selda Meriç “İnsan tesadüfle bir yere kadar, aziz ile çalışırsa sonuna kadar gider .Başarı tesadüf değildir bu bir ekip işidir. Liberty Sigorta da 5.yılımızda Marmara Bölge 2.ödülüne layık olmaktan gururluyuz .Küçük bir ilçeden de büyük başarılar çıkabiliyor. Biz büyük bir aileyiz ve gücümüzü halkımızdan alıyoruz. Bizde Pahalı olan sizin hayatınız, ucuz olan ise sigortanız.” Diyerek özetledi. Selda Meriç “0544 604 66 77 nolu telefon ile 7/24 uygun fiyat, üstün kalite ile hizmet vermekteyiz.” Dedi.Haberin eklenme tarihi: 2017-03-10
Haberin bağlantısı: http://www.iznikrehber.com/haberler.php?kimlik=6258

Yazdırılan tarih: 24-02-2018 07:57:20
www.iznikrehber.com