Sanayi Çaycısı Teknolojiye Ayak Uydurdu

İnternet üzerinden gönderilen sipariş mesajlarıyla çayları servis eden Mahmut Ceylan’ın bu sıra dışı uygulaması müşterilerinden de tam not aldı.
İznik İstanbul Kapı Sanayi çarşısında yıllardır çay ocağı işleten duayen çaycı Mahmut Ceylan, teknolojiye ayak uydurdu. Müşterilerine kolaylık sağlamak amacıyla Mahmut Ceylan, internet üzerinden çay siparişi uygulamasını hayata geçirdi. Mahmut Ceylan’ın başlattığı uygulama sayesinde müşteriler, internet üzerinden mesaj atarak çay siparişi veriyor. 

Müşterilerini en iyi şekilde hizmet etmek için internetten çay sipariş uygulaması başlattığını kaydeden Mahmut Ceylan, “Başlattığımız yeni uygulamayla müşterilerimiz ile internet üzerinden haberleşiyoruz. Müşterilerimiz ayağa kalkmadan veya dükkanlarının dışındaki diyafonları kullanmadan bize internet üzerinden mesaj atarak çay siparişi veriyor. İnternet üzerinden sipariş uygulamamızdan da müşterilerimiz oldukça memnun. Müşterilerimize en iyi şekilde hizmet etmeye devam edeceğiz ” dedi.Haberin eklenme tarihi: 2017-03-06
Haberin bağlantısı: http://www.iznikrehber.com/haberler.php?kimlik=6252

Yazdırılan tarih: 23-03-2018 11:10:56
www.iznikrehber.com