İznik Emniyetinde Başarılar Üst Üste

İznik Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler vatandaşlardan tam not alırken, son günlerde yaşananlarda helal olsun dedirterek büyük takdir toplamaya devam ediyor.

Uyuşturucunun İznik’te Yeri Yok
İznik  Emniyet Müdürlüğü ilçe genelinde uyuşturucu maddelere karşı arka arkaya operasyonlar gerçekleştirdi. İznik Asayiş Büro Amirliği ekipleri kısa bir süre önce iki kişiyi takibe aldı ve S.A ve R.A'nın uyuşturucu madde ticareti yaptığını tespit ederek gözaltına aldı. Uyuşturucunun İznik’te Yeri Yok dedirten İznik Emniyetinin çalışmalarının en sıkı şekilde sürekli olarak devam edeceği öğrenildi.

Polisin Ne Zaman Geldiğini Kimse Anlamadı  
İznik Atatürk Caddesi İstanbul kapı mevkiinde yine çok kısa bir süre önce E. A, E. B’ye silahla 4 el ateş ederek bacağından yaralamıştı. Olay anına şahit olan vatandaşlar “ olay birden bire oldu, polisin ne zaman geldiğini bile anlamadan Polisin teslim ol sesini duyduk” dediler. Olayın gerçekleştiği ilk dakikalarda müdahale eden İznik Emniyet görevlileri, olay yerine gelen meraklı vatandaşları anında kontrol altına alıp, yerdeki mermi kovanlarının bile yerinden santim kıpırdamamasını dahi yoğun kalabalığa karşı soğukkanlılıkla sağladı.

İntihar Edeni İpten Aldı
155 Polis İmdat hattına gelen ihbarı anında değerlendiren İznik Emniyeti otelde dolaba asarak intihar etmek isteyen kişiyi ipten aldı. 155 Polis imdat hattına gelen ihbar ile anında olay yerine gelen İznik Emniyet görevlileri, Tunceli nüfusuna kayıtlı Fatih L. (32)’nin kaldığı oda numarasını öğrenerek kilitli kapıyı açtırdı ve elbise dolabına iple intihar etmek isteyen Fatih L’yi gördü. İpi kesen polis,  zor nefes alan Fatih L’ye ilk müdahaleyi orada bulunan bir vatandaş ile birlikte yaptı. Yarı baygın olan genç, 112 ambulansı ile İznik Devlet Hastanesine kaldırıldı.

 Haberin eklenme tarihi: 2017-03-05
Haberin bağlantısı: http://www.iznikrehber.com/haberler.php?kimlik=6246

Yazdırılan tarih: 24-02-2018 07:55:46
www.iznikrehber.com