• İznik Çinileri
    Hüseyin Fethi Balcı
  • İznik
    İznik Havadan
  • İznik
    Hüseyin Fethi Balcı
İZNİKREHBER
Bursa Haberleri Mynet Yurt Haber’de
HABER ARANÖBETÇİ ECZANELER
Bugün: Ecz.
Yarın: Ecz

Tüm liste için tıklayınız
İZNİK HABER ARŞİVİ
muskule_oyalari

HABERLER
Sponsor Alanı
haber ayrıntı üst
Yazı boyutu: 12 Punto15 Punto18 Punto20 Punto
EŞSİZ MANZARA YANINDA İZNİK APART PANSİYON
26.06.2010İznik gölü sahilinde İznik Apart Pansiyon hizmete girdi. 3 katlı İznik Apart Pansiyonun en üst katı bağımsız apart olarak diğer 2 katı ise pansiyon olarak özel olarak hazırlandı.
İznik’te daha önce uzun yıllar gıda sektöründe markalaşmış olan Karpi Gıda Turizm sanayi ticaret limitet şirketi olarak hizmet veren Ali Karaman İznik Apart Pansiyon işletmesini İznik’te turizm sektörüne örnek şekilde hizmete açtı.
İznik Gölü sahil yolunda Kayıbeyi sokakta hizmete giren İznik Apart Pansiyon için 0 532 323 3968 ve 0 224 757 6323 nolu telefonlardan misafirleriniz için rezervasyon yapılıyor.

Ali Karaman “ bir toplantıda İznik’te konaklama sektöründe eksiklik olduğunu ve pansiyonculuğun gelişmesi için İznik gölü sahilinde bulunan üç katlı kullanmadığım villamı apart pansiyon yaparak turizm sektörünün hizmetine sunmaktan mutluluk duyuyorum. İlk günden İznik’e gelen yerli ve yabancı misafirlerimiz kendi evlerinde yaşıyorlarmış gibi büyük beğeni aldı. Amacım İznik’te büyük eksiklik olan bu konaklama sıkıntısı için bende elimden geleni yapmak istedim dedim.” Dedi

Karaman “ İznik için herkese görev düşüyor ”
İznik Apart Pansiyon işletme sahibi Ali Karaman turizm sektöründe İznik’in çok daha ileriye gitmesi gerektiğini belirtirken, her kesime görev düştüğünü, yoların bakımlarından ev önlerinin temizlenmesine kadar yerel yönetimin yanında İzniklilere de hatta esnaflarından çiftçilerine kadar herkese büyük görevler beklediğini belirtti.

Karaman “ Karayolları, Köy Hizmetleri Göl sahilinden Kalkmalı ”
Gıda sektöründen Turizm sektörüne atılım yapan İznik Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Karaman İznik’te turizm için neler yapılmalı sorusuna ise önemli açıklamalarda bulundu. Gündem yaratacak açıklamalar videonun ikinci kısmında izleyebilirsiniz.

İZNİK APART PANSİYON

iznik apart pansiyon hizmete girdi | izlesene.com
VİDEO 2
ALİ KARAMAN “ İZNİK’TE TURİZM İÇİN NELER YAPILMALI? “

ticaret odası yönetim kurulu bşk yrd. ali karaman | izlesene.com


Kaynak: Hüseyin Balcı
HABER FOTOĞRAF GALERİSİ
Haberin diğer fotoğrafları için aşağıdaki tuşlara ya da fotoğraf üzerine tıklayınız.

Haberi Yazdır Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş
Bu haber 13118 kez görüntülendi.
Sponsor alanı
cinici


MAJİ MULTİMEDİA Maltepe Caddesi No:12 16860 İZNİK / BURSA
Tel: +90 224 757 6815 +90 531 868 0400