• İznik Çinileri
    Hüseyin Fethi Balcı
  • İznik
    İznik Havadan
  • İznik
    Hüseyin Fethi Balcı
İZNİKREHBER
Bursa Haberleri Mynet Yurt Haber’de
HABER ARANÖBETÇİ ECZANELER
Bugün: Ecz.
Yarın: Ecz

Tüm liste için tıklayınız
İZNİK HABER ARŞİVİ
muskule_oyalari

HABERLER
Sponsor Alanı
haber ayrıntı üst
Yazı boyutu: 12 Punto15 Punto18 Punto20 Punto
Başkan Adayı Kenan Karakaş Her Yerde
19.01.2014CHP Belediye Başkan Adayı Kenan Karakaş, İznik’te rakiplerinden çok farklı olarak gözle görülür şekilde seçim için çalışan tek aday oldu. Ev ziyaretleri, muhtarlarla gençlerle toplantı, köy gezileri milletvekili ziyaretleri Karakaş seçimi İznik’te dolu dolu yaşatıyor. CHP Belediye Başkan Adayı Kenan Karakaş diğer partilerden önce İznik’te ilk açılan seçim bürosunu geçtiğimiz ay açtı ikincisini ise önümüzdeki günlerde açıyor.

Başkan Adayı Kenan Karakaş Her Yerde

İznik AK Parti belediye başkan adayını aylardır açıklayamadı, MHP belediye Başkanı Kadri Eryılmaz ise çok hızlı olmasa da seçim çalışmalarına başlarken, CHP Belediye Başkan Adayı Kenan Karakaş seçim çalışmaları ile rakiplerine fark atmaya başladı.

Kenan Karakaş geçtiğimiz gün İznik’te mahalle ve köylerin tüm muhtarları ile toplantı yaptı, sorunlarını dinledi çözümleri için görüşleri alarak notlarını aldı.  İznikli gençleri kafeteryada toplayarak fikirlerini aldı sorunlarını dinledi. Gündüz köyleri, esnafları ziyaret eden, geceleri ise ev ziyaretleri ile vatandaşları ziyaret eden CHP Belediye Başkan Adayı Kenan Karakaş İznik’te ilk seçim bürosunu geçtiğimiz ay açarak farklılığını ortaya koyarken, ikinci seçim bürosu ise birkaç gün içinde açacak.   

İznik'e, Köylerimize, Yarınlarımıza, Geleceğimize Hizmet Bizim İşimiz

Köyler dahil olmak üzere İznik’te seçim atmosferini çok hızlı bir şekilde yaşayan ve ustalığını vatandaşlar ile sohbetlerinde ortaya koyarak, her kesimden büyük destek alan CHP Belediye Başkan Adayı Kenan Karakaş “ Elbeyli belediyesi başkanlık dönemimde ki deneyimim ile İznik merkez ve 37 köyümüz 2 beldemize hizmet için yola çıktık. Değerli İznik halkına hak ettiği hizmeti vereceğim. 4 medeniyetin sahibi ilçemizde köylerimizle birlikte 45 bin vatandaşımızın sesi olarak, yıllardır özlenen hep birlikte omuz omuza İznik'te yeni bir tarih yazma imkanımız var. İznik’in merkezinden en uzak köyüne kadar hizmet, yarınlarımıza, geleceğimize hizmet bizim işimiz." dedi.   Kaynak: Hüseyin Fethi Balcı
HABER FOTOĞRAF GALERİSİ
Haberin diğer fotoğrafları için aşağıdaki tuşlara ya da fotoğraf üzerine tıklayınız.

Haberi Yazdır Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş
Bu haber 2127 kez görüntülendi.
Sponsor alanı
cinici


MAJİ MULTİMEDİA Maltepe Caddesi No:12 16860 İZNİK / BURSA
Tel: +90 224 757 6815 +90 531 868 0400