• İznik
    Hüseyin Fethi Balcı
  • Kazan İletişim - Vodafone İznik Ana Bayii
    Atatürk Caddesi 0224 758 0016 – 0546 8580016
İZNİKREHBER
NÖBETÇİ ECZANELER
Bugün: Ecz.
Yarın: Ecz

Tüm liste için tıklayınız
YAZARLARIMIZ
Dünyanın Nabzı

"“Gelişen Arnavutluk” ve “Yükselen Türkiye”nin Hoş Kokulu Vahası"
Çiğdem Yorgancıoğlu Recep Bozkurt Selda Meriç İsmail Özgören Serdar Aydın Hasan Küçükkoçum Hüseyin Fethi Balcı
muskule_oyalari
iznik
iznik
iznik
iznik
iznik
iznik
iznik
iznik
Bursa Haberleri Mynet Yurt Haber’de
HABER ARAİZNİK HABER ARŞİVİ
HABERLER
Sponsor Alanı
haber ayrıntı üst
Yazı boyutu: 12 Punto15 Punto18 Punto20 Punto
Öğrenciler Toplum Polisi ile İznik’e Akın Etti
19.11.2013Bursa Toplum Destekli Polislik Şubesi ile İznik İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Birimi ile ortaklaşa gerçekleştirilen “ Çocuk ve Gençler Eğitim ve Sosyalleşme “ programı kapsamında,  2 otobüs, 1 minibüs ve bir özel araç ile öğrenciler İznik’e akın etti. Bursa Toplum Destekli Polislik Eğitim Merkezi Bünyesinde ki 90 Öğrenci,6 Eğitmen ve 10 Toplum Destekli Polislik Memuru İznik’e geldi.

 

Bursa Toplum Destekli Polis Şube Müdürü Murat Kubilay başkanlığındaki kafile İznik Toplum Destekli Polislik Birimi Memuru Mustafa Balıkçı ve Polis Merkezi Bünyesindeki Polis Memuru Okşan Köken tarafından İznik’in Tarihi Turistlik yerleri gezilerek bilgilendirme yapıldı.

12- 16 yaş arasındaki grup İznik çinisinin nasıl yapıldığını uygulamalı olarak gördüler. Süleyman paşa Medresesi, Yeşil Cami, Ayasofya, Lefke Kapı, Abdulvahap tepesinden Panoramik Görünüm ile çinici esnaflar ziyaret edilerek alışveriş yapıldı.

Bursa Toplum Destekli Polis Şube Müdürü Murat Kubilay “İznik’i çok beğendik. bundan sonraki programlarda İznik toplum destekli polislik birimi ile ortak projelerimiz olacak. İznik’ten Bursa’ya, Bursa’dan de İznik’e öğrenci gezileri düzenlenerek, gençlerin kaynaşmasını sağlamış olacağız.” dedi.

İznik toplum destekli polislik birimi memuru Mustafa Balıkçı “Gençlerimizi İznik’i gezdirirken aynı zamanda olası olumsuzluklara karşıda bilgilendiriyoruz. İkili iletişim ile her şeyin diyalog ile çözülebileceği karşılıklı saygı içinde daha yaşanılabilir bir toplum için polislerinde bunun için çalıştığını, gençlerin polis korkusunu yenmesi için hem bilgilendirme yaptık hem de doğa harikası medeniyetlere başkentlik yapmış İznik’imizi tanıttık.”dedi Öğrenciler İznik’i çok beğendiklerini belirterek aileleri il birlikte İznik’e geleceklerini belirtiler. Öğrencilere İznik’ten ayrılırken, İznik Broşürü ve CD ailelerine gösterilmesi için verildi.Kaynak: Eşref Aydın
HABER FOTOĞRAF GALERİSİ
Haberin diğer fotoğrafları için aşağıdaki tuşlara ya da fotoğraf üzerine tıklayınız.

Haberi Yazdır Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş
Sponsor alanı
cinici
iznik
iznik
iznik
iznik
iznik
iznik
iznik
iznik
iznik
iznik
iznik
iznik
iznik
iznik
iznik
iznik
iznik
iznik
iznik
iznik
iznik
iznik
iznik
iznik
iznik
iznik
iznik
iznik
iznik

Hüseyin Fethi Balcı İZNİK / BURSA
Tel: +90 224 757 6815 +90 531 868 0400