• İznik Çinileri
    Hüseyin Fethi Balcı
  • İznik
    İznik Havadan
  • İznik
    Hüseyin Fethi Balcı
İZNİKREHBER
Bursa Haberleri Mynet Yurt Haber’de
HABER ARANÖBETÇİ ECZANELER
Bugün: Ecz.
Yarın: Ecz

Tüm liste için tıklayınız
İZNİK HABER ARŞİVİ
muskule_oyalari

HABERLER
Sponsor Alanı
haber ayrıntı üst
Yazı boyutu: 12 Punto15 Punto18 Punto20 Punto
İznik Göksu Park Havuz Başı İftarlar İle Hizmetinizde
17.07.2012

İznik’te bu seneki iftarlar çok faklı olacak

İznik’te bu seneki iftarlar çok faklı olacak. İznik Göksu Park havuz başı iftarlar ile hizmete başlıyor.

İznik’in Orhangazi girişinde bulunan, Özaydınlar Petrol İznik’e yakışır bir tesis daha kazandırdı. 4 dönüm alanda özel olarak hazırlanan ve ismini yanındaki dereden alan Göksu Park’ta havuz başı iftarlar ile hizmete başlıyor.

İznikli iş adamı Kamil Aydın iki sene önce içerisinde sadece market ve petrol ürünleri ile hizmet veren istasyon için, İznik’e yakışır bir tesis olacağı müjdesini vermişti. Kamil Aydın, 8 dönüm alana sahip istasyonun konumunu çok iyi değerlendirip, gerek İzniklilerin gerekse yerli ve yabancı turistlerin ailece dinlenebileceği, yemek yiyebileceği, çocukların eğlenebileceği, hatta İznik yöresel ürünlerinden alışverişin de yapabildiği dev bir Özaydınlar Petrol tesisi haline getirdi. Kamil Aydın şimdide tesisin arkasında bulunan 4 dönümlük alandaki Göksu Park projesini hayata geçirdi.  HER YERİ ÖZEL OLARAK HAZIRLANDI

Göksu Park adı ile Ramazan ayında iftar yemekleri ile hizmete başlayacak olan tesis, Kır Düğünleri için özel olarak tasarlandı. Özel Profesyonel bir ekip tarafından hazırlanan Göksu Park’ta aynı zamanda Türkiye’de bir ilke de imza atıldı. Havuz içi ve yollarındaki malzeme ilk kez kullanılırken, sahne duvarlarının boyası ise İtalya’dan özel olarak getirildi. Havuz içindeki ışık ve su sistemi, sahne arkasında özel gelin odası, servis alanı, çift tuvaletler, oto park alanı, çocuklar için özel hayvanat bahçesi, çim alanda 2000 kişilik düğün, nişan gibi cemiyetlerde hizmet verecek olan Göksu Park’ta her şey özel olarak tasarlandı.

İznikli iş adamı Kamil Aydın “ Kısa bir süre önce İznik’e yakışır bir tesis müjdesini vermiştik. Projelerimizi tek tek hayata geçirdik. Özaydınlar Petrol olarak müşterilerimize son teknoloji ile Petrol Ofisi hizmetlerinin yanında yine İznik’e yakışır hizmetler kazandırmaya devam edeceğiz.” dedi.

Tamamen doğal Cağ Kebab, Pide, Sıcak yemekler ve özel tatlıları beğeni kazanan Özaydınlar Petrol bünyesindeki Göksu Park, Ramazan sonu itibari ile de kır düğünleri için hizmet vermeye başlayacak. Rezervasyon için Özaydınlar Petrol (224) 757 3741Kaynak: Hüseyin Fethi Balcı
HABER FOTOĞRAFLARI
Haberi Yazdır Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş
Bu haber 6433 kez görüntülendi.
Sponsor alanı
cinici


MAJİ MULTİMEDİA Maltepe Caddesi No:12 16860 İZNİK / BURSA
Tel: +90 224 757 6815 +90 531 868 0400