• İznik
    Hüseyin Fethi Balcı
  • İznik
    Hüseyin Fethi Balcı
  • İznik Çinileri
    Hüseyin Fethi Balcı
İZNİKREHBER
NÖBETÇİ ECZANELER
Bugün: Ecz.
Yarın: Ecz

Tüm liste için tıklayınız
YAZARLARIMIZ
Dünyanın Nabzı

"“Gelişen Arnavutluk” ve “Yükselen Türkiye”nin Hoş Kokulu Vahası"
Çiğdem Yorgancıoğlu Recep Bozkurt Selda Meriç İsmail Özgören Serdar Aydın Hasan Küçükkoçum Hüseyin Fethi Balcı
muskule_oyalari
iznik
iznik
iznik
iznik
iznik
iznik
iznik
iznik
Bursa Haberleri Mynet Yurt Haber’de
HABER ARAİZNİK HABER ARŞİVİ
HABERLER
Sponsor Alanı
haber ayrıntı üst
Yazı boyutu: 12 Punto15 Punto18 Punto20 Punto
İznik Göksu Park Havuz Başı İftarlar İle Hizmetinizde
17.07.2012

İznik’te bu seneki iftarlar çok faklı olacak

İznik’te bu seneki iftarlar çok faklı olacak. İznik Göksu Park havuz başı iftarlar ile hizmete başlıyor.

İznik’in Orhangazi girişinde bulunan, Özaydınlar Petrol İznik’e yakışır bir tesis daha kazandırdı. 4 dönüm alanda özel olarak hazırlanan ve ismini yanındaki dereden alan Göksu Park’ta havuz başı iftarlar ile hizmete başlıyor.

İznikli iş adamı Kamil Aydın iki sene önce içerisinde sadece market ve petrol ürünleri ile hizmet veren istasyon için, İznik’e yakışır bir tesis olacağı müjdesini vermişti. Kamil Aydın, 8 dönüm alana sahip istasyonun konumunu çok iyi değerlendirip, gerek İzniklilerin gerekse yerli ve yabancı turistlerin ailece dinlenebileceği, yemek yiyebileceği, çocukların eğlenebileceği, hatta İznik yöresel ürünlerinden alışverişin de yapabildiği dev bir Özaydınlar Petrol tesisi haline getirdi. Kamil Aydın şimdide tesisin arkasında bulunan 4 dönümlük alandaki Göksu Park projesini hayata geçirdi.  HER YERİ ÖZEL OLARAK HAZIRLANDI

Göksu Park adı ile Ramazan ayında iftar yemekleri ile hizmete başlayacak olan tesis, Kır Düğünleri için özel olarak tasarlandı. Özel Profesyonel bir ekip tarafından hazırlanan Göksu Park’ta aynı zamanda Türkiye’de bir ilke de imza atıldı. Havuz içi ve yollarındaki malzeme ilk kez kullanılırken, sahne duvarlarının boyası ise İtalya’dan özel olarak getirildi. Havuz içindeki ışık ve su sistemi, sahne arkasında özel gelin odası, servis alanı, çift tuvaletler, oto park alanı, çocuklar için özel hayvanat bahçesi, çim alanda 2000 kişilik düğün, nişan gibi cemiyetlerde hizmet verecek olan Göksu Park’ta her şey özel olarak tasarlandı.

İznikli iş adamı Kamil Aydın “ Kısa bir süre önce İznik’e yakışır bir tesis müjdesini vermiştik. Projelerimizi tek tek hayata geçirdik. Özaydınlar Petrol olarak müşterilerimize son teknoloji ile Petrol Ofisi hizmetlerinin yanında yine İznik’e yakışır hizmetler kazandırmaya devam edeceğiz.” dedi.

Tamamen doğal Cağ Kebab, Pide, Sıcak yemekler ve özel tatlıları beğeni kazanan Özaydınlar Petrol bünyesindeki Göksu Park, Ramazan sonu itibari ile de kır düğünleri için hizmet vermeye başlayacak. Rezervasyon için Özaydınlar Petrol (224) 757 3741Kaynak: Hüseyin Fethi Balcı
HABER FOTOĞRAFLARI
Haberi Yazdır Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş
çok güzel bir tesis olmuş bir iznik li olarak teşekür ederim
ibrahim topuz - 2012-07-17 11:17:50
güzel iznik\'i mize kazandırdınız bu mükemmel tesis için teşekkür ederim. hayırlı işler dilerim.kalbi güzel kendi güzel kamil insan
mesut egemen - 2012-07-18 11:13:19
İzniğimize herşey yakışır,ben teşekkür ederim ve İZNİKLİ HEMŞEHRİLERİMİ TESİSLERİMİZE BEKLERİM.
Kamil AYDIN - 2012-07-18 21:58:24
kamil kardeşim yeni tesisin hayırlı olsun.izniğimize yakışan bir tesis olmuş.kolay gelsin
sedat biçer - 2012-07-19 12:10:30
iznik in sizin gibi yatırımcılaraihtiyacı var tebrikler mükemmel bir tesis olmuş ellerinizesağlık Allah utandırmasın başarılarınızın devamını dilerim
ragıp ablay - 2012-07-20 00:27:44
sayın kamil aydından bu mukemmel proje gibi daha buyuk projelere imza atmasını canı gonulden dileriz,hayırlı olması dileğiyle.
selcuk kaygısız - 2012-07-20 02:26:29
İznik için muhteşem bir tesis olmuş bu tesisi tasarlayan ve maddi manevi destek veren mekan sahiplerine teşekkür ederiz.Havuzunuz ve renk seçiminiz muhteşem ötesi olmuş sizlere bol kazanç dileklerimizi sunuyoruz.
ALİ YILMAZ - 2012-07-24 11:30:39
İznik\'e yakışır bir tesis olmuş.Fiyatlar makul seviyede tutulmuş.Böyle bir tesisi İznik\'e kazandıran Kamil beyi ve ailesini kutluyorum.Bundan sonrası destek vererek biz İzniklilere düşüyor.Hayırlı olsun.

Sait Şentürk - 2012-07-30 02:43:37
hayalimdeki gibi
irem oğuz - 2013-04-23 01:17:34
Kamil bey; şahane bir tesis olmuş tarihin medeniyetin sanatın beşiği güzel İznik\'e bu yakışırdı size ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Yorumunuzda İznikli hemşerilerinizi tesisimize beklerim cümlesi dar bir kalıp olmuş biz İstanbul\'dan çok sık olarak tesislerinize geliyoruz. Selamlar Saygılar.
GÜVEN SAKA - 2013-07-18 15:45:50
Sponsor alanı
cinici
iznik
iznik
iznik
iznik
iznik
iznik
iznik
iznik
iznik
iznik
iznik
iznik
iznik
iznik
iznik
iznik
iznik
iznik
iznik
iznik
iznik
iznik
iznik
iznik
iznik
iznik
iznik

Hüseyin Fethi Balcı İZNİK / BURSA
Tel: +90 224 757 6815 +90 531 868 0400