iznik rehber logo
  • 2017703iznik.jpg İznik | Altın Şehir, Din Dünyasına, Bilim Dünyasına Yön Veren Medeniyetler Başkenti
iznik rehber logo
İZNİKREHBER
YAZARLAR
recep-bozkurt.jpg

"28 Kasımlar ve Yüzbaşı Hasan Tahsin ..."
Recep Bozkurt Selda Meriç İsmail Özgören Serdar Aydın Hasan Küçükkoçum Hüseyin Fethi Balcı
HABER ARA

Yıllara Göre Görüntüle
İZNİK HAVA DURUMU
SİTE İSTATİSTİKLERİ
Şu an: .......... 7
Bugün: ......... 13057
Dün: ............ 13049
Toplam: ....... 256284906
IP: ....... 3.226.243.36
TANITIMLAR
BİZİ TAKİP EDİN
HABERLER
Sponsor Alanı
haber ayrıntı üst

İznik Vestel’den Umutlu Mutfak Youtube Kanalı

Tarih: 18 Eylül 2019

Türkiye’de ilk defa bir beyaz eşya mağazasında, yemekler tarifleri ile birlikte, video çekimi eşliğinde yapılarak, youtube.com da paylaşılmaya İznik’te başlandı. İznik’ten Türkiye’deki bir ilki başlatan yine İznik Vestel Bayii Özvenur Ticaret Öznur Kurt oldu. İznik Vestel Bayii geçtiğimiz 30 Ağustos Zafer bayramında da sokağı bayraklarla donatmış ve gazilerimize kaymakam ve belediye başkanı eşliğinde ikramlarda bulunmuştu.

İznik Vestel Bayi Özvenur Ticaret, Vestel ürünlerini kullanarak mağaza içinde çok pratik ve çok kısa sürede hazırlanan tarifleri youtube kanalında yayınlıyor. Umutlu Mutfak isimli youtube kanalından yayınlanan tariflerle hazırlanan yiyecekler, çekimlerin ardından hep birlikte esnaf arkadaşları ile yeniyor.  

İznik Vestel Bayii Özvenur Ticaret sahibi Öznur Kurt “Yemek yapmayı çok seviyorum. Çevremdekilerde elimin çok lezzetli olduğu söylüyor ve sürekli tarif istiyorlardı. Vestel ürünlerini kullanarak bir şeyler yapalım istedik. Hem Vestel ürünlerini görsünler hem de  bizim tariflerimizi denesinler istedik. Vestel fırınını kullanarak poğaça börek yapıyoruz, Dolaplarımızı küçük ev aletlerini kullanarak çok kısa sürede yapılacak yiyecekler yapıyoruz.” dedi.  
Youtube Umutlu Mutfak
İznik Vestel Bayii Özvenur Ticaret sahibi Öznur Kurt “ Youtube kanalımız var “Umutlu Mutfak”. Bana kanalınıza “abone olacağız ücretlimi” diye sorular soruyorlar. Öyle bir şey yok abone olduğunuzda ücret filan yok, size yansıyan bir de şey yok. Sadece izleyerek bize destek olursunuz ve tariflerimizi de deneme imkanınız olur. Benim için gurur verici bir şey. Yemek yapmayı seviyorum. Bursa’da youtube kanalımızdan beni tanıyıp tebrik edenler oldu, çok mutlu oldum. Ev hanımlarımızda “Umutlu Mutfak” adlı youtube kanalımızdan bizi takip edebilir, abone olabilir, böylece her yeni tarif yaptığımızda haberleri olur. Mağazamızda teşhirimizdeki bir fırını, dolabı, ocağı açtık, tüm kullanılan ekipmanlar Vestel. Nasıl yapılıyor, nasıl oluyor, hepsi canlı canlı çekiyoruz ve yayınlıyoruz. Müşterilerimizde böylelikle gelip görebilirler. Vestel fırını nasıl pişiriyor, ocağı nasıl, dolabı, ufak el aletleri nasıl, hepsini mağazamızda görebilir ve tercihlerini yapabilirler. Kameramanım oğlum, aynı zamanda çok iyi bir yönetmen, biz yaparken esnaf arkadaşlarımızda camın dışından piştimi diye sabırsızlıkla bekliyorlar. Sonunda da hep birlikte yiyoruz.” dedi.

UMUTLU MUTFAK.. Tarifleri İzlemek İçin Tıklayınız.  Daha Çok Tarif için abone olmayı unutmayın..


Kaynak: Hüseyin Fethi Balcı

Bu haber 769 kez görüntülendi.

HABER VİDEOLARI

HABER FOTOĞRAFLARI

8832389iznikrehber.jpg 8832389iznikrehber2.jpg 8832389iznikrehber3.jpg
Twitter'da paylaş Google+ Linkedin tumblr E-posta

YORUM KRİTERLERİ:
İmla kuralları ile yazılmamış, rencide edici cümleler veya imalar, küfür, hakaret, inançlara ve kişi veya kurumlara saldırı içeren, cevap hakkı doğuran, sitemizi veya haber kaynağını taraf bırakabilecek ve Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar, İznikli, Vatandaş v.b Mahlas- Takma isimlerle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Sponsor Alanı
cinici haber içi
TANITIMLAR
Mehmet Eren 5923426sahin.gif 5923765mavicini.gif 11462062294626temelcopy.gif Çokran 2298993tetik.gif Çetin Telekom
iznik rehber logo
Hüseyin Fethi Balcı İZNİK / BURSA
Tel: +90 224 757 6815 / +90 531 868 0400
iyad