iznik rehber logo
  • 2017703iznik.jpg İznik | Altın Şehir, Din Dünyasına, Bilim Dünyasına Yön Veren Medeniyetler Başkenti
iznik rehber logo
İZNİKREHBER
YAZARLAR
recep-bozkurt.jpg

"28 Kasımlar ve Yüzbaşı Hasan Tahsin ..."
Recep Bozkurt Selda Meriç İsmail Özgören Serdar Aydın Hasan Küçükkoçum Hüseyin Fethi Balcı
HABER ARA

Yıllara Göre Görüntüle
İZNİK HAVA DURUMU
SİTE İSTATİSTİKLERİ
Şu an: .......... 6
Bugün: ......... 760
Dün: ............ 11471
Toplam: ....... 250150783
IP: ....... 18.205.246.238
TANITIMLAR
5924688destan.gif
BİZİ TAKİP EDİN
HABERLER
Sponsor Alanı
haber ayrıntı üst

İznikli Milletvekili Adayı Start Verdi

Tarih: 30 Mayıs 2018

İznikli Milletvekili Adayı Selda Meriç  İznik’ten  seçim startını verdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerinin 24 Haziran’da yapılacağını açıklamasının ve adayların belirlenmesinin ardından listerde Milletvekili ğolarak yer alan İznikli Selda Meriç İznik Ak Parti Teşkilatı ile birlikte seçim sıratını İznik’ten verdi.

İznikli Bursa Milletvekili Adayı Selda Meriç “her seçim önemlidir ama bu seçimin ayrı bir önemi var. 24 Haziran’dan sonraki dönemde yeni bir Türkiye inşa edilecek ve çok şükür bize de bu önemli süreçte bir görev tevdi edildi. Bismillah diyerek seçim startımızı verdik. AK Parti İlçe Teşkilatımız, Gençlik Kollarımız ve Kadın Kollarımız ile birlikte çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayacağız. Yorulmayacağız, durmayacağız. Türkiye’nin daha aydınlık ve kararlı yarınlara ulaşması için var gücümüzle çalışacağız. Türkiye bu seçim sonrası artık daha güçlü bir şekilde, yeniden Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile yola devam edecektir. Ülkemiz için, milletimiz için, medeniyetler başkenti İzniğimiz için  hayırlı uğurlu olsun. İznik’ten bir milletvekili çıkarmak için tüm hemşerilerimin desteklerini bekliyorum. Hepimiz; ilçemize, şehrimize ve ülkemize hizmet için yola çıktık. Rabbim çıktığımız bu yolda bizleri muvaffak etsin” dedi.

İlçe Teşkilatından hareket eden ekip ilk olarak Esnaf Sanatkârlar Odası başkanı Kadir Akçaalan’ı makamında ziyaret etti. Daha sonra iftar saatine kadar Kılıçaslan Caddesi boyunca tüm esnaf ziyaret edildi. İznik Kent Konseyinin İftar yemeğine katılımın ardından İznik Drazeli mahalsinde ev ziyareti ve mahalle ziyareti gerçekleşti. Yapılan ziyaretlerde İznikli milletvekili adayı Selda Meriç büyük ilgi gördü.

Yoğun bir tempo içerisine gireceklerini ve haftanın 7 günü seçim çalışmaları için yönetim kurulu ve Ak Parti sevdalıları ile birlikte gece gündüz sahalarda olacaklarını söyleyen Ak Parti İlçe Başkanı Halil İbrahim Gökbulut, “Erken seçim kararı Türkiye’miz ve İzniğimiz için hayırlı olsun. Cumhurbaşkanımızın da dediği gibi, ülkemizin geleceğine yönelik kararların daha güçlü şekilde alınabilmesi ve uygulanabilmesi için yeni yönetim sistemine geçiş giderek aciliyet kazanmıştır. Bizler de İznik teşkilatı olarak listelerde yer alan İznik’li Milletvekili adayımız Selda Meriç Hanım ile İznik’ten startımızı vererek secim çalışmalarına başladık.” dedi.


Kaynak: Eşref Aydın

Bu haber 1205 kez görüntülendi.

HABER FOTOĞRAF GALERİSİ

Twitter'da paylaş Google+ Linkedin tumblr E-posta

YORUM KRİTERLERİ:
İmla kuralları ile yazılmamış, rencide edici cümleler veya imalar, küfür, hakaret, inançlara ve kişi veya kurumlara saldırı içeren, cevap hakkı doğuran, sitemizi veya haber kaynağını taraf bırakabilecek ve Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar, İznikli, Vatandaş v.b Mahlas- Takma isimlerle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
TANITIMLAR
6674448iznikdavet.gif Mehmet Eren 5923426sahin.gif 5923765mavicini.gif serenay döner 11462062294626temelcopy.gif Çokran 2298993tetik.gif Çetin Telekom
iznik rehber logo
Hüseyin Fethi Balcı İZNİK / BURSA
Tel: +90 224 757 6815 / +90 531 868 0400
iyad